Velký reset: WEF má radost ze zničených ekonomik (video)

Velký reset: WEF má radost ze zničených ekonomik (video)

Nyní se opět ozvali realizátoři tzv. „Velkého resetu“, aby vyjádřili radost nad tím, jak se města v době lockdownů změnila.

WEF zveřejnila 22. února článek s videem, které velmi jasně ukazuje, kam má být nový normál směrován. Prázdná vnitřní města, zničené ekonomiky, lidé páchající sebevraždy ze zoufalství, to vše je prvním úspěchem Velkého resetu v očích Světového ekonomického fóra. Nehumánní přístup globalistů lze stěží ukázat jasněji než ve videu, které oslavuje, že je planeta osvobozena od lidského viru.

klip WEF později stáhlo, protože spousta lidí byla z jejich přístupu zděšena

Pro lídry Světového ekonomického fóra je člověk virem, ze kterého musí být planeta uzdravena. Samozvaní zachránci země básní o tom, jak dobré jsou lockdowny pro životní prostředí. 

Nadšeně píší, že „lockdown výrazně snížil lidskou aktivitu a její dopad na zemskou kůru, což vedlo k nejtiššímu období na Zemi za poslední desetiletí“. Dokonce oslavují 50% snížení okolního hluku jako úspěch, zatímco většina podnikatelů je na pokraji bankrotu a jejich zaměstnanci bez práce, v zemích postižených restrikcemi rostou počty sebevražd…

Snížení hladiny hluku umožnilo vědcům právě v roce 2020 poprvé detekovat otřesy v zemské kůře, které by jinak nikdy nebyly detekovány. Mezinárodní skupina seismologů z 33 zemí zaznamenala pokles takzvaného okolního hluku dopravy a továren. 

WEF s potěšením poznamenala, že bez cestování a továren lze detekovat některá zemětřesení, která jinak nejsou znatelná. Nebude nám dovoleno v budoucnu cestovat, aby seismologové mohli dělat svou práci? Budou se zavírat provozy, továrny, služby? Ano, to je v plánu Velkého resetu, přičemž vše v globalizovaném světě „spolknou“ nadnárodní korporace…

WEF, která vždy předstírá, že chce dělat jen to dobré, vidí lidi jako virus, se kterým se bojuje. Předstírají, že chtějí zachránit Afriku a všechny ostatní chudé země, ale chybí jim empatie, když vidí utrpení lidí, jejichž existence jsou díky restrikcím likvidovány. A také oni ví, že bude ještě mnohem hůř.

Světové ekonomické fórum nyní realizuje myšlenku Klause Schwaba v podobě Velkého resetu. Lockdowny byly a jsou údajně zavedeny pouze kvůli covidu (proč ale nebyly všude, kde je covid?). Slouží však především pro Velký reset. Plán umožňuje omezení základních práv ve všech demokraciích a cílem je zrušení kapitalismu a vytvoření světové vlády. Ten, kdo si myslí, že se někdy svět vrátí tam, kde byl dřív, tak se velice plete…

Psychopaté z WEF všechno přesně naplánovali a nejenže sledují záměrné ničení ekonomiky v bývalých průmyslových zemích, ale postupnou destrukci západního světa vidí jako úspěch. Světové ekonomické fórum svojí Agendou 2030 vydláždilo cestu ke zničení naší budoucnosti.

WEF se po velmi negativních reakcích na výše uvedené video nakonec rozhodla, že zašla příliš daleko a stáhla video a tweet. Nicméně tímto videem alespoň opět – možná ne zcela úmyslně – odhalili své skutečné záměry…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout