Dortmund: Severoafričan zastřelil mladého Poláka

Dortmund: Severoafričan zastřelil mladého Poláka

Na tomto případ, který už snad patří i k běžnému koloritu multikulturně obohacovaných zemí, je zajímavé, že pachatel – byť Arab – bude ve všech statistikách figurovat jako „Němec“. Má totiž německý pas, takže i všechny původní zdroje uváděly, že se jedná o Němce. Právě možnost falšování statistiky kriminality je zřejmě jedním z hlavních důvodů, proč Německo rozdává občanství ve velkém.

V Dortmundu smrtelně zasáhla kulka muže (22). V nemocnici nejprve lékaři bojovali o život oběti, ovšem marně, nebyli úspěšní.

Bylo už uprostřed noci, když obyvatelé čtvrti Kreuzviertel slyšeli děsivý zvuk třesku. Krátce nato vyjely do Westparku hlídkové vozy a záchranná vozidla  a strážníci uzavřeli širokou oblast.

V parku našli záchranáři krvácejícího muže. Už nereagoval. Navzdory okamžité léčbě a přijetí do nemocnice přišla krátce poté hrozná zpráva. 22letý muž zemřel na střelné zranění.

Necelých dvanáct hodin po činu byl v sobotu zatčen podezřelý (21) ve svém bytě v centru Dortmundu. Vrchní státní zástupce Carsten Dombert (58): „Podezřelý o obvinění mlčí. Podle současného stavu vyšetřování se zdá, že je pachatelem tohoto krvavého činu.“

Podle zprávy se dvě malé skupiny mladých mužů střetly již navečer. Později se skupinky znovu setkaly a údajně došlo k fackování.

V dalším průběhu hádky v sobotu kolem 2.30 hodin byl vypálen smrtelný výstřel! Kulka zasáhla německo-polskou oběť do spodní části břicha a zranila velké tepny a důležité orgány.

Podezřelému Němci se severoafrickým původem se podařilo uprchnout z Westparku, ale vyšetřovatelé muže rychle identifikovali jako podezřelého střelce. Policisté ho znají, již proti němu bylo vzneseno několik obvinění pro trestné činy napadení.

Oddělení vražd hledá svědky nočních událostí ve Westparku. V době činu bylo v parku několik set lidí.

Tolik tedy k případu, v němž bude vrah v kolonce pachatel – Němec. A podobných „evropských“ pachatelů bude přibývat ve všech zemích, kde se vydává občanství jako na běžícím pásu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Dortmund: Severoafričan zastřelil mladého Poláka

  1. Je neuvěřitelné kolik zločinců po několika trestných činech běhá na svobodě, soudci jsou jak nemocní jejich fanatickou láskou k is lamu, a pak to takhle dopadá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout