Německo: Turek znásilnil ženu a ukousl jí kus ucha

Německo: Turek znásilnil ženu a ukousl jí kus ucha

Turek si v tomto případě našel přítelkyni z Afriky, ovšem ani ta zřejmě dlouhodobě nevydržela jeho u muslimů běžné mravy a rozhodla se s Turkem rozejít. Ovšem rozchod s muslimem není vždy bez následků…

Znásilnil ženu a uřízl jí při tom kus ucha – obžaloba je o tom přesvědčena. Hlavní líčení u berlínského krajského soudu mělo začít v pondělí. Obvinění: znásilnění ve zvlášť závažném případě, nebezpečné ublížení na zdraví.

Obviněný se však neukázal: „Jsem prostě příliš unavený,“ řekl soudu prostřednictvím svého obhájce Orhan A. (58 let).

Dne 25. února 2019 údajně v jejím bytě zbil a škrtil expřítelkyni (tehdy 46letou). Keňská rodačka podle obžaloby sexuální návrhy odmítla.

Stejně jako kdysi Mike Tyson svému soupeři v boxerském ringu, Turek údajně ukousl kus pravého ucha ženě z Afriky. Podle obžaloby jí vyhrožovali nožem a znásilnili ji. Později se jí podařilo uprchnout. Chybějící část ucha se však nikdy nenašla.

Obviněný je však stále na svobodě. Zatím se musel pravidelně jen hlásit na policii. Protože nebyl přítomen na hlavním slyšení bez omluvy, byl zatykač obnoven.

„Měli jsme s ním hodně trpělivosti,“ řekl soudce. „Pak bude muset počkat za mřížemi. Další plánované termíny  jsou až v únoru 2022.“

Pro údajného násilníka je ještě poslední šance: pokud se tento týden nechá dobrovolně zatknout, začne proces 23. srpna.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Turek znásilnil ženu a ukousl jí kus ucha

  1. Divné zákony v Německu, když násilný zločinec může volně pobíhat po zemi a není izolován, a čeká se až se nechá dobrovolně zatknout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.