Také Německo má problémy s krutou nigerijskou mafií; neváhala rozsekat vzpurnou prostitutku na kusy

V minulém článku jste si mohli přečíst o problémech s nigerijskou mafií v Itálii, která je už vzhledem k blízkosti Afriky v tomto směru zdaleka nejvíce postiženou zemí. Nicméně nigerijská mafie je ve všech evropských zemích (u nás je pověstná v Praze), Německo nevyjímaje. Také tam už řeší značné problémy, neboť kriminalitu nigerijské mafie zřejmě dlouhodobě záměrně přehlíželi. Nevídaná je i krutost Nigerijců, která je mnohdy dána tím, že mnozí z nich byli od poměrně ranného dětství cvičeni v rámci některé tamní bojůvky jako bezcitní vojáci.  Zabíjet jim tak nedělá sebemenší problémy.

Jak vyplývá z důvěrné zprávy Federální zpravodajské služby (BND), nigerijská mafie se v důsledku přílivu afrických vetřelců etablovala také v Německu. Mezitím v Německu působí několik různých a protichůdných mafiánských skupin.

Nejznámější z těchto gangů je „Black axe“, kterou mezinárodní bezpečnostní experti popisují jako jednu z nejbrutálnějších mafií na světě.

Nigerijští zločinci jsou obzvláště aktivní v oblasti obchodu s drogami, internetových podvodů, obchodování s lidmi a nucené prostituce. Postižené ženy popisují, jak byly donuceny k prostituci bitím, násilím a mučením.

Další osudy vyprávějí o brutálních hromadných znásilněních, která trvala až do momentu, kdy ženy upadly do bezvědomí. Bývalý člen mafie vypráví o ženě, která odmítla pokračovat v práci jako prostitutka, a proto oznámila, že už nebude platit skupině peníze. Reakce mafiánských mužů se dostavila vzápětí: zabili ženu, rozsekali tělo a zakopali části těla do písku.

Brutální čin vedl k odchodu člena mafie, který šel na policii, vyprávěl tam celý příběh a uvedl jména pachatelů. Co je alarmující, je skutečnost, kdo jsou tito brutální muži. Uprchli údajně do Německa kvůli policejní perzekuci v Nigérii, což ve skutečnosti znamená, že jim tam již hořela půda pod nohama, neboť po nich šla policie. Jedná se tedy především o  teroristy, ale i vrahy, násilníky a profesionální zločince, kteří se takto dostávají s invazní vlnou do Německa.

Tristní na tom, je, že jsou v Evropě prohlášeni za „uprchlíky“ a požívají veškerých výhod, které Německo skýtá. Tuto politiku, kterou Německo praktikuje od roku 2015, lze označit pouze za sebevražednou.

Další prostitutka líčí, jak ji do Evropy lákali pašeráci s falešnými sliby. Namísto původně slíbené práce chůvy nebo pomocnice v kuchyni, požadují od žen pašeráci v Německu astronomické částky ve výši až 60 000 eur, které musí být okamžitě splaceny. Pokud obrovské dluhové břemeno nepomůže k tomu, aby je donutili k prostituci, dojde k použití síly, jak je popsáno výše. Nucené prostitutky také popisují podmínky z německých nevěstinců, které připomínají otroctví z minulých staletí.

Mezitím se objevila celoevropská síť těchto gangů, které jsou v kontaktu a spolupracují. Pokud prostitutka uteče a hledá úkryt v jiné evropské zemi, je její fotografie zaslána příslušníkům zločinecké mafie po celé Evropě prostřednictvím mobilního telefonu. Pokud ji kdokoli najde, prostitutka je zpravidla zavražděna a navždy zmizí.

Obzvláště depresivní jsou informace od bývalého člena mafie, který nejen informuje o brutální vraždě prostitutky, ale také příležitostně líčí další vraždy, při nichž byla těla rozřezána a pohřbena v písku. Bezpečnostní experti se domnívají, že asi padesát různých nigerijských mafiánských gangů je rozmístěno po celém Německu. Jen obchodování s lidmi jim vynese asi 500 milionů eur ročně.

V tajné zprávě BND důrazně varuje před těmito gangy a výslovně poukazuje na masivní nárůst žadatelů o azyl z Nigérie, což přímo vede k posílení zločineckých skupin. Pohled na azylové statistiky spolkové vlády na webových stránkách Spolkového centra pro politické vzdělávání ilustruje rozměry nigerijské invaze do Německa. Od roku 2016 požádalo v Německu o azyl více než 43 000 Nigerijců. Navzdory těmto alarmujícím skutečnostem zůstává federální vláda neaktivní.

Invazi nigerijských zločinců se vláda nijak nevzpírá a Nigerijci ani nejsou podrobeni důkladnému prověření. Podle informací autora také neexistuje automatické srovnání s údaji nigerijských orgánů. Jak aktivní a brutální jsou tyto gangy již v Německu, dokládá nárůst soudních řízení proti těmto skupinám pachatelů. Zejména v Porúří se gangy již masivně rozšířily a vytvořily organizované struktury. Skupiny jsou přísně vojenské a mají přesně určené území, které ovládají.

Zatímco každý alternativní web na Facebooku a YouTube je monitorován a poté cenzurován několika bezpečnostními agenturami, nigerijské gangy dokázaly vybudovat své struktury prakticky bez překážek. Nigerijská mafie hrozí, že ještě víc vyhrotí dále zhoršující se bezpečnostní situaci Německa.

K uvedenému jen podotýkám, že přesun Nigerijců do Afriky souvisí také s loňskou výzvou ISIS, podle níž se má postupně přesunout džihád mečem z Afriky, kde momentálně probíhá, do Evropy. Nigerijci jsou tak mnohdy zkušení džihádisté, kteří neváhali vyvraždit celé křesťanské vesnice včetně nemluvňat. Jejich krutost je jen těžce představitelná a stejně tak si lze jen stěží představit, jak to bude jednou vypadat, až svůj džihád mečem rozpoutají také v Evropě…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Také Německo má problémy s krutou nigerijskou mafií; neváhala rozsekat vzpurnou prostitutku na kusy

  1. Fakty o nigérijskej mafii uvedené v posledných dvoch článkoch sa vo väčšej či menšej miere týkajú aj iných „exotických“ mafií, nie nevyhnutne moslimských. . Spomeniem aspoň niektoré: marocká, cigánsko-maďarská, vietnamská, albánska, libanonská, ukrajinská…

  2. Neznalí či zpracovaní Němečtí voliči se nechali obsadit mafiemi a is lamem, a nadržení Němečtí muži si ještě kupují jejich služby (nebo kdo to chodí do těch nevěstinců) . V ČR máme také dvě možnosti, nechat se obsadit, nebo nenechat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout