Německo: syrský vetřelec bodl učitele nožem do hlavy

K dalšímu multikulturnímu obohacení došlo včera v Německu, kde útočil jeden z hostů Merkelové na učitele z jazykové školy, v níž se vetřelci učí německy. O motivu činu se zatím zdroje nezmiňují. Otázkou ovšem je, zda skutečně potřebují muslimové jiný motiv, než nenávist k bezvěrcům, kterou jim káže korán.

Včera odpoledne došlo v jazykové škole v Möllnu k pokusu o vraždu učitele (44 let). Podezřelý je 32letý Syřan, který údajně v minulosti chodil do této školy.

Podle aktuálního vyšetřování bývalý student navštívil školu v poledne a řekl učiteli, že se chce zaregistrovat do nového jazykového kurzu. Zatímco učitel si něco psal do registračního formuláře, obviněný ho údajně napadl nožem o délce asi 15 cm a bodl ho do hlavy ve výšce ucha.

Poté údajně došlo k fyzické potyčce, při které se oběti podařilo nůž popadnout. V důsledku toho došlo mezi oběma muži k tahanicí o nůž, kdy oběť spadla na zem a obviněný si na něj sedl. Obviněný prý také učitele bil. Policistům, kteří byli upozorněni kolegy učitele, se nakonec podařilo útočníka z oběti stáhnout s pomocí pepřového spreje.

Oběť byla převezena do nemocnice s řeznými ranami na hlavě a rukou.

Žalobci budou usilovat o uvalení vazby pro podezření z pokusu o zabití a nebezpečné ublížení na zdraví. Prezentace před vězeňským soudcem u okresního soudu v Lübecku se měla konat dnes odpoledne.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: syrský vetřelec bodl učitele nožem do hlavy

  1. Džhád mečem. Oni to mají zabudované ve svém matrixu, pak to funguje jako podmíněný reflex, když člověk zacinká zvonečkem, pes si jde pro žrádlo, mlslo pro svou kafírskou oběť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout