Německo: Skupina Turků pobodala mladého Němce před jeho přítelkyní

Německo: Skupina Turků pobodala mladého Němce před jeho přítelkyní

22letý muž byl zraněn nožem po hádce u vodárenské věže v Mannheimu. Mladík byl v sobotu večer s přítelkyní v centru města, když se k nim podle policie  přiblížila skupina  několika mužů.

Po provokaci následovaly potyčky, během nichž byl 22letý muž zraněn nožem. Svědci přišli na pomoc mladému muži, který byl převezen na kliniku a podstoupil operaci. Podle prvotních zjištění policie byl vážně zraněn.

Skupina utekla směrem k nádraží. Jeden z mužů údajně utrpěl krvácející ránu. Policisté po skupině pátrali s více než deseti policejními auty, ale bez úspěchu.

Muži jsou popsáni takto:

1. pachatel: asi 20 až 23 let, asi 1,80 metru vysoký, středníposta, krátké tmavé vlasy, černé tričko, pravděpodobně tureckého původu.
2. pachatel: 20 až 23 let, vysoký asi 1,80 metru, krátké tmavé vlasy, červené tričko s tureckou vlajkou na hrudi, krvácející zranění na pravé ruce.

Popis třetího podezřelého zatím není k dispozici. Mannheimské kriminální oddělení převzalo další vyšetřování. Policie nyní hledá další svědky.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Skupina Turků pobodala mladého Němce před jeho přítelkyní

  1. Mladíků Tureckého původu s tmavými vlasy jsou v Německu miliony, tak asi je těžké hledat jehlu v kupce sena. Německá politika tak učinila veřejný prostor nebezpečným.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.