Německo: Arab ubodal devatenáctiletou dívku

Německo: Arab ubodal devatenáctiletou dívku

V německém Lüneburgu došlo nedávno k brutální vraždě, která nám (pokolikáté už?) názorně ukazuje, jak dopadne nejedna mladá dívka, která se rozhodne si najít partnera v řadách muslimských invazistů. Ti si s sebou nesou také své zvyky, přičemž nevěřící ženy považují za podřadné, podle Koránu jsou na dobývaných územích jejich otrokyněmi.

V případě zavražděné devatenáctileté Jany D. vydal včera okresní soud v Lüneburgu zatykač za vraždu na přítele oběti, Farese A. „Je pravda, že obžalovaný a oběť měli vztah,“ řekla mluvčí policie. Přátelé, blízcí oběti, řekli novinám, že mladá žena a podezřelý byli pár od roku 2019.

Údajný vrah se k obvinění ani k možnému motivu nevyjádřil. Otec našel tělo dívky v autě nedaleko dolnosaského města Lüneburg v úterý ráno. Dívka byla ubodána. Krátce poté byl zatčen i devatenáctiletý podezřelý Fares A. Během týdne jde o již druhý podobný případ v Německu.

V polovině ledna způsobila vražda dvacetileté ženy rozruch  v Hamburku. Policie zadržela vetřelce z Libye. 22letý muž již dříve obtěžoval svou pozdější oběť. Žadatel o azyl vstoupil do Německa v roce 2016. Nicméně, i když azyl nedostal, pobýval na území Německa v tzv. „režimu strpění“.

Kdo může za smrt mladé, teprve devatenáctileté dívky, kterou nikdo před podobným vztahem nevaroval? Nenesou vinu především ti, kdo ji indoktrinovali v Německu všudypřítomnou propagandou multikulturalismu, ale i její vlastní rodiče, kteří nejspíš sami podobný vztah podporovali?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout