Německo: Somálec útočící nožem byl zastřelen policií (video)

Německo: Somálec útočící nožem byl zastřelen policií (video)

Zdá se, že Německu stávající obohacení nestačí, Němci si jej zřejmě přejí víc, jinak by si nepřivezli jen během velmi krátké doby 8 tisíc Afghánců.  Předpokládám, že policista, který násilného Afričana zastřelil, bude velmi přísně potrestán…

Policejní zpráva:

V úterý večer (24. srpna) kolem 21:00 byla policie přivolána k potyčce v Reichenbergerově ulici v Groß-Gerau. Během zatýkání byly proti jednomu z podezřelých použity střelné zbraně. Podezřelý byl vážně zraněn a zemřel v sanitce. Důvody hádky jsou stále nejasné. Vyšetřování případu převzala státní zastupitelství v Darmstadtu a Hessenský státní kriminální úřad ve Wiesbadenu. Během vyšetřování  byla oblast kolem místa činu uzavřena.

Podle policie bylo několik dalších lidí vážně zraněno a převezeno do nemocnice. Mluvčí řekl, že po policejní operaci již nehrozí žádné nebezpečí pro ostatní.

Pozadím byl zřejmě rodinný spor v bytě. Vyšetřování zatím ukázalo, že zastřelený útočník, 39letý Somálec údajně napadl svou tchýni a manželku (40) nožem. Zejména tchýně byla vážně zraněna.

Žena byla zpočátku schopna z bytu uprchnout, ale její manžel ji prý pronásledoval. Poté také zranil nožem dva sousedy (43, 46) , kteří ženě přispěchali na pomoc.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Somálec útočící nožem byl zastřelen policií (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout