Německo: Syřan ubodal manželku před očima tří malých dětí

Německo: Syřan ubodal manželku před očima tří malých dětí

V Německu již vraždy ze cti zdomácněly, neboť tento případ je jeden z dlouhé řady jemu podobných. Žena je podřadná, takže v muslimských zemích se mnohdy vraždy ze cti přehlíží. V Německu pak mže vrah očekávat mírný rozsudek či namísto vězení psychiatrickou léčebnu…

Tři malé děti (4, 5, 5 let) seděly na zadním sedadle, když jejich otec sáhl po noži!

Paderbornský krajský soud se zabývá strašlivým krvavým činem. Wahid S. (30 let) je obviněn z vraždy. Státní zástupce si je jistý: 3. listopadu 2020 zabil řidič rozvážky pizzy svou ženu Nuhu († 20) z obvyklých motivů. Děti, které spolu měli (dvě dívky, jeden chlapec), se staly svědky hrůzného činu.

Ten den si syrský pár domluvil schůzku v domě příbuzných. Už dříve se objevily manželské problémy, protože muž naznačoval, že manželka měla poměr s bratrancem. V dlouhých rozhovorech se pár konečně usmířil. Žena pak nasedla do auta k muži a dětem.

Ale najednou Wahid S. vytáhl nůž, který tajně odnesl z kuchyně příbuzných. Zřejmě souhlasil s usmířením jen naoko. V záchvatu zuřivosti bodl ženu do hlavy, krku a horní části těla. Nuha S. vykrvácela na sedadle spolujezdce vozu VW Golf.

Krátce nato zazvonil Wahid S. na zvonek příbuzných, přičemž byl celý od krve. Na místě ho přemohli policisté a od té doby je ve vazbě.

Příbuzný řekl bulvárnímu BILDu: „Po zločinu mi Wahid řekl, že mu lhala a zradila ho. Zabil ji a jeho čest byla očištěna od hanby.“

Není jasné, zda Nuha S. měla skutečně poměr se svým bratrancem. V rodině jsou údajně protichůdné názory na to, zda to pravda je či ne. Tři děti jsou v péči Úřadu péče o mládež.

V následující den soudního jednání (6. května) chce Wahid S. svědčit, verdikt má být oznámen 13. července.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Syřan ubodal manželku před očima tří malých dětí

  1. Oni jsou tak zvyklí, řešit spory nožem, je to takové přímé, primitivní, ale jejich. Přesto politici stále blábolí něco o integraci těchto lidí z anti civilizace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout