Rakousko: Umělé oplodněni žadatelek o azyl je hrazeno z peněz daňových poplatníků

Rakousko: Umělé oplodněni žadatelek o azyl je hrazeno z peněz daňových poplatníků

Muslimka, která je neplodná, je sice spíš výjimkou, ale pokud takový problém náhodou má a je třeba ze Sýrie nebo Afghánistánu či z Afriky, nejjednodušší, co se nabízí, je zažádat si – třeba i s celou rodinou – o azyl v Rakousku. Umělé oplodnění, které by si ve svých zemích tyto ženy nemohly dovolit a coby neplodné by pak byly považovány za „prašivé“,  jim totiž v Rakousku nabízí zcela zdarma. A nejspíš nejen tam, nepochybuji, že podobné podmínky jsou pro žadatelky o azyl, které nikdy nepřispěly do zdravotní kasy dané země ani eurem, nastaveny i jinde v EU…

Daňoví poplatníci v Horním Rakousku každý rok platí desítky oplodnění žen, kterým byl v Rakousku udělen azyl. Veřejnosti je zatím známo jen málo. Jedním z důvodů by mohlo být to, že by ÖVP mohla takovými věcmi vyděsit mnoho křesťanských a konzervativních voličů.

Když má žena nenaplněnou touhu mít děti, poslední nadějí je často umělé oplodnění.

Vzhledem k tomu, že náklady na takové umělé oplodnění činí několik stovek eur, páry s chudšími finančními prostředky se často musí  bez této poslední naděje obejít. Pro ženy s azylovým statusem existuje další šance: daňoví poplatníci jí umělé oplodnění zaplatí! Protože, jak nyní odhaluje zasvěcenec, každý rok se na náklady daňových poplatníků provádějí desítky těchto zákroků.

„Pokud daňový poplatník platí žadatelkám o azyl, aby uměle otěhotněly, pak se jedná, přesně řečeno, o státem dotované sloučení rodiny prostřednictvím porodnice,“, jak zdroj hořce uvedl v týdeníku „Wochenblick“. Za toto „slučování rodin“ odpovídá ministerstvo zdravotnictví hornorakouské provincie vedené ÖVP. Možná je to další důvod, proč se o tomto použití peněz daňových poplatníků dosud veřejně nediskutovalo.

K tomu už jen dodávám, že si takto Rakušané ze svých daní platí islamizaci vlastní země. Z umělého oplodnění narození malí muslimové s již rakouským občanstvím se budou v zemi nadále množit  a v budoucnu se možná některý z nich projde v davu s výbušnou vestičkou nebo s kalašnikovem v centru Vídně, jako to udělal v Rakousku narozený muslim vloni v listopadu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Rakousko: Umělé oplodněni žadatelek o azyl je hrazeno z peněz daňových poplatníků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout