Německo: Turek pobodal muže jen proto, že venku viděl jeho sestru bez šátku

Německo: Turek pobodal muže jen proto, že venku viděl jeho sestru bez šátku

I tento pokus o vraždu je možné považovat za vraždu ze cti. Tentokrát však neměla být zavražděna „zneuctěná“ žena, ale muž, který ji viděl bez šátku.

Pachatel, který nesnesl, že cizí muž vidí jeho sestru bez šátku, byl hned po činu vyslýchán policií a byl velmi udiven, když ho nepustili domů. Přece byl podle práva šaría v právu, ne?

Mikail M. tureckého původu, ale s dvojím občanstvím, byl v pondělí před soudem za pobodání, jehož se dopustil vloni v srpnu v Hamburku. Jde tak o dalšího Turka, který má zároveň německé občanství, takže pachatel trestného činu bude ve statistikách trestné činnosti uveden jako Němec.

V srpnu 2020 Turek málem zabil muže na parkovišti u McDonald’s (Eiffestraße) a to před spoustou svědků! Důvod krveprolití byl opravdu šílený: rodiče pobodaného muže se pohádali se sestrou pachatele, přičemž došlo k fyzické potyčce, při níž přišla žena o šátek.

Pachatel stále pláče, když si na to vzpomene: „Bylo to téma! Všichni o tom mluvili.“

Pachatel měl s sebou skládací nůž s dvanácticentimetrovou čepelí. „Pro mou ochranu! Můj přítel si nůž zapomněl v autě, “ prohlásil Mikail. Soudce však jeho verzi neuvěřil: „Přátelé nikdy nezapomněli nůž v mém autě.“

Muž, který si dovolil spatřit muslimku bez šátku, utrpěl 11 hlubokých bodných ran, což ohrozilo jeho život. Proces bude pokračovat.

Není příliš jasné, zda se Turek v Německu narodil nebo tam žije jen nějakou dobu. Každopádně je vidět, že mnozí muslimové skutečně nevyznávají evropské právo, protože toto rozhodně není první případ, kdy si násilný muslim myslel, že jedná podle práva. Ano, pokud by se jednalo o právo šaría, tak to jistě…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout