Německo: Iráčan ve vlaku sexuálně obtěžoval 4letou holčičku

Německo: Iráčan ve vlaku sexuálně obtěžoval 4letou holčičku

Pedofilie není v islámu nic neobvyklého a ani zakázaného, přičemž v případě nemuslimek se pro ty, kdo potřebují uspokojit své choutky, nevztahuje žádná věková hranice. Jak jste si zde už mohli přečíst, tak například v Pákistánu jsou známy případy znásilnění velmi malých křesťanských holčiček, dokonce i 2-3letých. V tomto případě byla holčička naštěstí v doprovodu rodičů, takže  útok nezašel do krajních mezí.

Co ovšem považuji za alarmující je fakt, že se v západoevropských zemích umisťují děti bez rodičů či rodičům odebrané (i nemuslimské) stále častěji do muslimských rodin. Co se tam s nimi asi děje, si lze lehce představit už v kontextu toho, co se děje s nemuslimkami v domovských zemích muslimů.

20letý muž sexuálně obtěžoval 4leté dítě a sprostě urážel 16letou dívku v regionálním vlaku z Ulmu do Erbachu. K incidentu došlo večer 17. srpna kolem 19:45. Podle  spolkové policie byly obě nezletilé dívky spolu s několika příbuznými ve vlaku na cestě do Erbachu.

Když dívky, které hledaly místo k sezení, míjely iráckého občana, údajně nejprve urazil 16letou dívku a pak čtyřletou dívku popadl a políbil ji na ústa. Poté, co ho rodiče čtyřleté dívky údajně konfrontovali s incidentem, opustil svoje místo ve vlaku, ale vlak neopustil.

Matka zavolala policii, které se podařilo podezřelého zatknout, když vlak dorazil na nádraží v Biberachu na řece Riß. Federální policie nyní vyšetřuje mladého muže pro podezření ze sexuálního obtěžování a urážky.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Iráčan ve vlaku sexuálně obtěžoval 4letou holčičku

  1. Oplzlíci chránění Merkelovou a spol si jsou vědomi své beztrestnosti, zákony demokratického státu neuznávají a řídí se svými příkazy jež jim velí lovit kafírky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.