Německo: Syřan chtěl ubodat svoji sestru, protože mluvila po telefonu s cizím mužem

Německo: Syřan chtěl ubodat svoji sestru, protože mluvila po telefonu s cizím mužem

Bratr, otec manžel – ti všichni jsou „majitelem“ muslimské ženy. Jen oni mají právo rozhodovat o jejím životě. Otec (případně starší bratr) jí většinou vybere ženicha, který je pak hlavním „majitelem“ ženy, ovšem i bratr a otec jsou nadále jejími spoluvlastníky, jejichž úkolem je mimo jiné i dohlížet na její „čest.“ Muslimka má pak zakázáno hovořit s jiným mužem, než s těmi, kteří ji vlastní…

Policisté ve městě Kamen (NRW) zřejmě na poslední chvíli zabránili vraždě: Mladý Syřan (18) se prý pokusil ubodat svou sestru (21) na ulici!

Obviněný byl vyzbrojen  arabským kuchyňským nástrojem, který se používá například k vydlabání vnitřku cukety.

S takovým vykuchaností se mladý Syřan zřejmě vyzbrojil.

Abdullah A. byl údajně naštvaný, že matka dvou dětí telefonovala s cizím mužem. Státní zástupce Felix Giesenregen (36) to potvrzuje: „Požádali jsme o zatykač za pokus o vraždu. Obviněný je nyní ve vazbě.“

Hádka začala už 21. srpna v bytě sestry. Tam mladý muž smažil hranolky, když jeho sestra mluvila do svého smartphonu ve vedlejším pokoji.

Abdullah ji kvůli tomu konfrontoval, udeřil ji do obličeje – a zapomněl na jídlo! Z hrnce vyšlehly plameny a na místo dorazili hasiči. Abdullah A. skončil v nemocnici: podezření na otravu kouřem.

Druhý den se malý Syřan (asi 1,60 metru) údajně vrátil do bytu. Podle počátečního vyšetřování tam večer řekl svému otci o tom, co považoval za nemorální mužský kontakt – koneckonců jeho sestra (která nosí hidžáb) byla vdaná v jejich domovské Sýrii.

Otce, který má šest dětí, zřejmě nepotěšil mužský kontakt. Podle policejních záznamů Abdullah zešílel a ve vzteku udeřil svou sestru dvakrát pěstí do obličeje. Sestra zalarmovala policejní tísňovou pohotovost a krátce poté utekla z bytu na ulici (viz titulní obr.). Ven ji následoval i její rozzlobený bratr.

Naskočila do taxíku. Mladší bratr se pokusil zastavit Abdullaha A., který měl napadnout svou sestru výše uvedeným nástrojem, ale to už policejní auto zastavilo v místě incidentu. Policisté pak donutili Abdullaha A. vzdát se.

Podezřelý soudci odhalil svůj názor na ženy, který je pro muslimy typický. Poté neprojevil žádné výčitky svědomí: Místo toho prý oznámil, že zabije svou sestru, až se s ní příště setká.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout