“Nenávidíme vás a hodláme vás islamizovat,” přiznávají muslimové v Německu

“Nenávidíme vás a hodláme vás islamizovat,” přiznávají muslimové v Německu

Vlastně pro nás, kdo se dlouhodobě o problematiku této nenávistné ideologie zajímáme, to není nic tak nového a nečekaného. Bylo by naopak podivné, pokud by tak tomu nebylo. Hlavním úkolem každého pravověrného muslima je džihád, ideálně završený hidžrou (islamizace zatím neislamizovaných území), přičemž se počítá s tím, že bezvěrci budou likvidováni, konvertováni, případně využíváni jako podřadní slouhové. To jsou cíle každého správného muslima. Cesta džihádu až k jednomu velkému chalífátu je nyní o to rychlejší, že ji podporuje i většina Evropanů, minimálně prostřednictvím jimi volených zástupců.

Překladatelka, která pracovala měsíce v německých azylových centrech, médiím odhalila, že to, čeho byla svědkem mezi muslimskými vetřelci, byla čistá nenávist vůči křesťanům, přičemž muslimové své poslání vidí v islamizaci Evropy. Toto prohlášení je pro nezasvěcené zajímavé, protože o muslimských vetřelcích se ví obecně jen to, co chtějí, abychom věděli, ale ne to, co si skutečně myslí.

Překladatelka z arabštiny pracovala v řadě azylových center po celé zemi a zjistila, že muslimští vetřelci cítí čirou nenávist vůči nemuslimům a ženám a že plánují mít co nejvíce dětí s využitím evropských sociálních systémů s cílem zničit křesťany.

Překladatelka vysvětlila, že takové nepřátelství bylo dokonce cítit ve školkách, kde si muslimské děti odmítají hrát s nemuslimskými dětmi. 39letá žena původem z Etiopie, která přišla do Německa, když jí bylo deset let, působila v několika uprchlických centrech po celém Německu a také uvádí podobné zkušenosti svých překladatelských kolegů.

Ve svém prohlášení, zveřejněném na katolickém webu Kath.net vysvětlila žena, že islámští vetřelci ukazují svou pravou tvář, jen když mohou spolu mluvit ve svém vlastním jazyce. “Chtějí, aby bylo Německo islamizováno. Pohrdají touto zemí a našimi hodnotami, “ řekla.

Od muslimských žen velmi často slyšela říkat: „Znásobíme naše počty. Musíme mít více dětí než křesťané, protože jen tak je zde můžeme zničit. “

Už tedy chápete, proč je tak nutné islám z Evropy vymýtit? Islám, coby jeden z hlavních nástrojů k likvidaci Evropy? Právě současné hony na “islamofoby” jsou toho součástí. Je třeba umlčet jakoukoli kritiku této nenávistné ideologie.

Umírněný muslim neexistuje, pak by to již nebyl muslim. V Evropě existuje jedině muslim, který prochází danou fází džihádu, podle toho, v jak dalece islamizované zemi žije. Každopádně v případě, kdy země ještě není dostatečně islamizována, je přímo nutností správného muslima se přetvařovat. Vždyť takíja (přetvářka) je jednou z hlavních částí džihádu. Muslim, který neumí tajit své skutečné úmysly – území islamizovat a vytvořit chalífát – není dobrý muslim.

Bohužel, stále ještě většina lidí nechápe, co to skutečně je džihád a už vůbec nechápou, že celá Evropa v tento moment prochází jeho různými fázemi. Jenže až to ta většina pochopí, pak bude příliš pozdě. Jediná šance jak islamizaci předejít je islám zakázat. K tomu však nikde v Evropě není politická vůle. Ostatně, většina vlád jsou jen slouhové globalistů, v jejichž zájmu vládnou. A to se vším všudy, včetně podpory islamizace vlastních zemí.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.