Německo – vražda ze cti: Žena byla zmasakrována, Syřan se u soudu dovolával práva šaría

Další z nepřeberného počtu případů vražd ze cti se projednával u německého soudu. Tak, jako byla poprava ženy vykonána ve jménu práva šaría, dovolával se islámského práva u soudu i pachatel. V islámských zemích by zřejmě byl vyslyšen a možná by dokonce ani k soudu nedošlo, nicméně v Evropě se zatím šaría tak důsledně nedodržuje, i když jisté známky jejího vlivu jsou na evropských soudech patrné.

Krajský soud v Baden-Badenu odsoudil muže k doživotnímu vězení za vraždu jeho ženy a útok nožem na jejího milence. Ve svém středečním verdiktu se však soud neřídil žádostí obžaloby o prokázání konkrétní závažnosti viny. V takovém případě by předčasné propuštění z vězení po 15 letech bylo prakticky nemožné.

Soudce mluvil o „bezbožném skutku“. Sedmatřicetiletý muž si byl od začátku vědom následků a svou ženu doslova „zmasakroval“.

Obviněný Syřan zabil 20. září v jejich bytě v Rastattu nožem svou 36letou ženu poté, co vykopl dveře. Milenec utekl s několika řeznými ranami. Policie zatkla podezřelého na nádraží v Rastattu ve stejný den. Podle vyšetřovatelů se manželé hádali už dříve. Teprve večer před zločinem byla proti muži vznesena obvinění a bylo mu nařízeno opustit byt.

Soudce řekl, že muž byl hrdý na svůj zločin a dovolával se práva šaría, podle kterého mohl potrestat svou ženu. Bylo mu jasné, že bude muset jít do vězení. Řekl to svému bratrovi. Sedmatřicetiletý muž je považován za plně zodpovědného za své činy.

Rozsudek ještě není konečný. Obhájce muže požadoval mírnější trest a prosil o zabití namísto vraždy: podle jeho názoru oběť nebyla nic netušící ani zločin nebyl neuvážený, protože muž vyhrožoval své ženě. Sám obviněný u soudu mlčel.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Německo – vražda ze cti: Žena byla zmasakrována, Syřan se u soudu dovolával práva šaría

  1. Obžalovaný u soudu mlčel. Ano, jelikož světský soud neuznává a je mu ukradený, on zůstává pevný ve své víře, své svědomí nezpytuje protože žádné nemá, jeho ruku vedl Al ah. Toto si právě lid EU nechce připustit, že by někdo mohl tak zfanatizovaný s promytým mozkem, ale bohužel je to tak. Brainwashing je silná zbraň is lamu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout