Německo: Eritrejec pobodal dva lidi, vadilo mu hlučné malé dítě

V některých zemích je vyřizování konfliktů s nožem v ruce docela běžné. Tyto manýry se ovšem stále častěji přenášejí do Evropy s tím, jak se sem stěhují další a další nositelé těchto podivných „tradic“. Někdy dokonce stačí i drobná záminka, aby se rozpoutalo peklo.

Bad Essen – V pátek kolem 20.hodiny došlo v bytovém domě v ulici Im Kamp k útoku, při kterém byli  těžce zraněni dva lidé. Podle toho, co se podařilo dosud zjistit, se incident odehrál takto:

Podezřelý, 24letý Eritrejec, si stěžoval na hluk dítěte sousedů. 25letá žena, na jejíž dítě si stěžoval, se připojila ke své babičce, 63 let, která žije ve stejném domě a s níž se Afričan začal jako první hádat. K hádce se přidal 34letý soused. Jak spor eskaloval, 24letý muž napadl účastníky nožem.

Čtyřiatřicetiletý soused a 63letá žena utrpěli zranění ohrožující život po řezných a bodných ranách. Vyděšená 25letá žena vyskočila z okna v prvním patře se svým ročním synem v náručí. Žena utrpěla vážná, ale život neohrožující zranění nohy a dítě bylo nezraněno. Všechny zraněné odvezla sanitka a záchranáři do nemocnic. Třiašedesátiletá žena a 34letý muž jsou po ošetření již mimo ohrožení života. Čtyřiadvacetiletý podezřelý nejprve z místa činu utekl, ale později byl vypátrán policií Osnabrück v pruském Oldendorfu (NRW) a zatčen.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Eritrejec pobodal dva lidi, vadilo mu hlučné malé dítě

  1. Naozaj si ešte niekto myslí,že kriminalita v Nemecku je najnižšia v histórii a všetky zločiny sa prísne stíhajú a trestajú?! Tak aspoň píše Wikitravel. Zhruba 10 rokov to však už nie je pravda. Vlastne naposledy to bola pravda za NDR,lebo bývalé Západné Nemecko najmä za vlád CDU-CSU dlhé roky úzkostlivo chránilo väčšinu nacistických vojnových zločincov a tvrdo trestalo odporcov tamojšieho neľudského režimu /podobne ako dnes/. Napríklad komunistov či mierových aktivistov.

  2. Mentalita a morálka těchto barbarů se nezmění. Je to chybná doktrína slumíčkářů, že lze člověka převychovat láskou, či vlastní vůlí, kdy se může dle nich člověk stát kýmkoliv, chlapec děvčetem a naopak, primitiv inženýrem, zločinec a barbar poctivým hodným občanem, a náboženský fanatik umírněným občanem ……

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout