Německo: Iráčan napadl řidiče sekáčkem, usekl mu ucho

Německo: Iráčan napadl řidiče sekáčkem, usekl mu ucho

Další z dlouhé řady muslimských vetřelců, kteří po příchodu do Evropy velmi rychle zapomenou na to, že je pití alkoholu podle Koránu hřích, tedy „haram“. Nebo si snad myslí, že v zemi káfirů na ně Alláh nevidí?

Dne 8. března 2020 irácký invazista Wirya S. (35) téměř přeťal levé ucho řeckého občana Savy K. (34) sekáčkem. Proto je nyní souzen za „pokus o vraždu“.

Jak k činu došlo? Sava K. seděl v autě se svou těhotnou ženou kolem 17:00hodin, když se mu do cesty připletl zcela opilý a křičící Iráčan, který poté narazil do kapoty. Potom najednou Wirya S. vytáhl sekáček s ostrou čepelí a masivním nárazem zasáhl levou stranu hlavy Řeka.

Podle obžaloby chtěl muže zabít. Ucho oběti viselo po útoku jen na kousku kůže, z rány se řinula krev. Poškozený ztratil půl litru krve. Obviněný je v současné době v psychiatrické léčebně a tvrdí: „Na tento zločin si téměř nepamatuji.“ Podle jeho vlastního prohlášení vypil v den činu deset lahví piva a vykouřil několik jointů. „Když jsem napaden a piju alkohol, úplně nad sebou ztrácím kontrolu,“ řekl u soudu.

Oběť, povoláním řidič kurýrní služby, řekla listu BILD: „Jsem zase v pořádku. V té době jsem se víc bál o svou těhotnou ženu než o sebe.“

Soud bude pokračovat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout