Dva pachatelé „jižního vzhledu“ brutálně napadli a zranili patnáctiletou Němku

Dva pachatelé „jižního vzhledu“ brutálně napadli a zranili patnáctiletou Němku

Ke každodenním, zcela nevyprovokovaným útokům, k nimž dochází v Německu stále častěji, můžeme přidat další. Důležitý je fakt, že se jedná o útoky, kdy oběť útočníky neznala, nijak si jich nevšímala, přičemž zřejmě jediným důvodem útoku je nakonec jen skutečnost, že jde o bílou, v hidžábu nezahalenou ženu. O jednom otřesném útoku, kdy bylo těžce zraněno miminko, jsem psala už včera.

K jinému útoku v podobném stylu došlo už o týden dřív, kdy byla napadena patnáctiletá dívka. Pachatelé útoku stále nebyli dopadeni.

15letá dívka (viz titulek) byla brutálně napadena a zraněna v pátek cestou ze školy v Dessau. Policie nyní hledá svědky, kteří viděli, co se přesně stalo na Elballee v Ziebigku v pátek 19. března kolem 11:30. Otec napadené dívky nyní o případu promluvil. Událostí je stále velmi šokovaný. „Moje dcera byla sama na cestě ze školy. To je asi 400 až 500 metrů od domu,“ říká. Na opačné straně silnice běželi dva mladíci, kteří náhle přešli silnici a přiblížili se k jeho dceři.

„Náhle na ni skočili, takže se praštila hlavou o zeď a spadla na zem,“ říká Heiko Fuhrmann. „Když ležela na zemi, pořád se smáli a pak odešli. Moje dcera je neznala a nejen, že je zraněná, ale také se bojí chodit do školy.“

Fuhrmann, který je lékař, vyšetřil svou dceru, která kromě odřenin utrpěla otřes mozku. „Někdo si musel něčeho všimnout,“ říká otec, který z vlastní iniciativy na sociálních sítích zahájil pátrání po svědcích.

Policie potvrdila otcova tvrzení a omezila trestnou činnost na 11:30 až 11:35. „Dva neznámí muži pak šli směrem k Mírové škole,“ uvedla policejní mluvčí. Pachatelé jsou údajně ve věku 17, 18 let, 1,75 metru a jižanského vzhledu. Oba byli oblečeni v tmavém oblečení, jeden měl vousy.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Dva pachatelé „jižního vzhledu“ brutálně napadli a zranili patnáctiletou Němku

  1. Tak snad otec nevolil současné vítače (?). Jistě že stát se může cokoliv, ale zvyšovat „uměle“ kriminalitu v zemi pod falečnou humanitou a empatií, je sebemrskačství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout