Německo: Eritrejec je souzen za tři pokusy o zabití

Německo: Eritrejec je souzen za tři pokusy o zabití

Další případ, který zatím spěje k rozhodnutí „psychicky nemocný“, přičemž tentokrát Eritrejec obohatil i své krajany. Dnes stanul agresivní Afričan u drážďanského soudu.

Tři soudní úředníci vedli černocha, který měl pouta na rukou a nohou. Tak byl Khalid O. (25 let) předveden ke krajskému soudu v Drážďanech. Pekař je obviněn ze tří pokusů o zabití. Muž z Eritreje dostal doslova amok, když zaútočil s nožem v Gorbitzu.

Kolem deváté hodiny ráno našli policisté vážně zraněného muže v šestém patře v domě na Amalie-Dietrich-Platz. Podle obžaloby Khalid pobodal svého krajana po hádce, která trvala několik dní, také napadl a zranil dalšího muže a pak utekl do sousední budovy. Zatímco policie a sanitka ošetřovaly první oběti, Khalid se vloupal do sousedního domu, kde vnikl do bytu ve druhém patře. Když se muž, který v bytě bydlí probudil, byl napaden pachatelem se slovy „Zabiju tě jako ostatní“.

V panice oběť vyskočila z okna. Poté Khalid doslova narazil na policii, byl zatčen a od té doby je ve vazbě.

Policisté ho již znali: propustili totiž Khalida, který měl záznam v trestním rejstříku, z vazby jen několik hodin předtím, než zaútočil. Khalid O. se od té doby zřejmě neuklidnil. Další obvinění bylo vzneseno před soudcem také za napadení spoluvězňů a personálu v drážďanské věznici. Neukázněný pekař byl dokonce převezen do vězení v jiném federálním státě. Obviněný u soudu mlčí. Další soudní stání by měla následovat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout