V Německu mají více než 120 muslimů, kteří jsou připraveni kdykoli zaútočit

V Německu mají více než 120 muslimů, kteří jsou připraveni kdykoli zaútočit

Jedná se samozřejmě o muslimy, o jejichž záměrech útočit se v Německu ví, znají i identitu a místo pobytu většiny z nich, avšak nikdo se je nesnaží eliminovat, či je umístit do vězení. Většinu údajně nelze deportovat, především proto, že v Německu se muslimům rozdává občanství jak na běžícím páse.

Podle tamní vyšetřovací policejní agentury představuje více než 120 muslimů v Německu “vysoké riziko”. Smrtící útok v Drážďanech minulý měsíc přinutil úřady, aby zvýšily dohled nad nebezpečnými muslimy.

Německý Spolkový úřad kriminální policie BKA odhalil, že v zemi je v současné době 124 “vysoce rizikových” islamistů. Agentura také uvedla, že evidují dalších 151 lidí, kteří představují “mírné riziko.” Policie věří, že tito muslimové by mohli kdykoli provést politicky motivované zločiny, včetně násilných útoků.

Debata o zvýšení dohledu nad islamisty nabrala v zemi na síle po smrtícím útoku nožem v Drážďanech minulý měsíc. Úřady označily syrského útočníka za hrozbu pouhých pět dní před propuštěním z vězení. Tedy o tom, že může útočit se vědělo, přesto byl propuštěn z vězení na svobodu, kde ihned zaútočil, přičemž samozřejmě nebyl pod dohledem.

Německá vláda tvrdí, že si je vědoma 240 muslimů, kteří jsou na svobodě a mohli by potenciálně představovat hrozbu.

Přibližně 135 z nich už má německé občanství, zatímco třetina z nich je jiné národnosti – 41 Syřanů, 17 Rusů, sedm Iráčanů, sedm Turků a lidé z přibližně 20 dalších zemí.

Státní příslušnost sedmi nebezpečných muslimů je “nejasná”, zatímco tři jsou bez státní příslušnosti.

Vláda již zakázala několika muslimům opustit Německo, protože úředníci se obávají, že by mohli podpořit teroristickou skupinu v zahraničí. K tomu jen dodávám, že nechápu, proč si je v Německu drží. Lepší by bylo, kdyby je nechali jít tam, odkud se již pravděpodobně nevrátí. Takto mohou “frustrovaní chudáci” zaútočit už jen proto, že jim nebylo povoleno odjet bojovat třeba na Střední východ nebo do Afriky.

V současné době existuje zákaz opuštění země pro 24 muslimů, kteří představují riziko, stejně jako pro 13 potenciálních islámských stoupenců. Muslimové, kteří chtějí cestovat do “džihádistické oblasti”, představují “zvýšené potenciální riziko”.

BKA také prohlašuje, že nemá žádné znalosti o tom, kolik potenciálních útočníků má zbrojní průkaz. To je prý teprve nutné vyšetřit. A k tomu opět podotýkám, že většina dosavadních útočníků měla nelegální zbraně a žádný zbrojní průkaz.

Irene Mihalicová, mluvčí parlamentní skupiny Strany zelených, informaci kritizovala s tím, že je prostě nepřijatelné, aby vláda o otázce zbrojního průkazu nevěděla. Zeleným jde zcela zřejmě ne o to, odzbrojit muslimské teroristy (ti se vyzbrojují téměř výhradně nelegálně), ale odzbrojit všechny a tak případně znemožnit i řadovým Němcům, aby se v případě útoku bránili. To je ovšem strategie celé EU.

Nakonec dodávám, že je třeba si uvědomit, že si muslimské teroristy takto “šlechtí” v sousední zemi. Je tedy jen otázkou času, než se někdo podobný objeví také u nás. I když jsem přesvědčena, že také u nás se nějaký ten fanatický muslim dozajista najde. Několik jich od nás už dříve odjelo bojovat do Sýrie a je otázka, kolik jich je na našem území. Naše MV to nezajímá, pro ně je důležitější honit islamofoby na síti.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

2 thoughts on “V Německu mají více než 120 muslimů, kteří jsou připraveni kdykoli zaútočit

 1. S tím vyhošťováním je to složité, PRÁVĚ radikály nemohou vyhostit.
  V jejich domovských zemích by jim nepochybně hrozil i provaz, v Rusku a Sýrii určitě, ani v Maghrebu se s džihádisty nemažou.
  Přes Chartu lických práf nejede vlak a ti hrdlořezové to MOC dobře vědí.
  Germáni je mohou jenom na čásek umístit do basy, která ovšem funguje jako madrasa a zradikalizují se tam i drobní zlodějíčkové, kteří dosud na Alláha ani nepomysleli.
  Ách jó 😟💀👹🐷

  1. No jo, jenže oni je do té basy neumístí, nechají je chodit na svobodě, za zadkem mají neustále policejní hlídku a to vše z peněz daňových poplatníků. No a když už je těch radikálů příliš, tak je prostě nehlídají, ale jen “mají v hledáčku”. Pak se občas stane, že jim někde na ulici někoho podříznou, jako se to stalo nedávno v Drážďanech. No, hlavní je, že zachovali “lidská práva” kriminálním invazistům.. 🤢🤬👳‍♂️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.