Turek zavraždil a upálil svoji německou přítelkyni, její tělo pohodil na polní cestě

Turek zavraždil a upálil svoji německou přítelkyni, její tělo pohodil na polní cestě

Další z mnoha případů vražd ze cti se odehrál ve značně multikulturně obohacovaném Německu. Němka, která na svůj výběr partnera doplatila životem, zcela zřejmě považovala multikulturalismus za přínosný; ostatně tak, jako většina Němců.

Tělo Silvie B. leželo na polní cestě (viz titul. obr.). Němka byla zastřelená a spálená. Její přítel, Mehmet B., tureckého původu, byl za vraždu vzat do vazby.

Vrchní státní zástupce Rolf Wissen řekl deníku, že to byl „šokující zločin“. Řekl, že oběť byla polita benzínem a pak zapálena.

Podezřelý byl zatčen na Štědrý den speciální pracovní skupinou (SEK) v oblasti Kolína nad Rýnem. Z taktických důvodů úřady nechtěly prozradit, kde přesně k zatčení došlo.

Bývalý přítel oběti byl předveden před soudce okresního soudu v Koblenzu a nyní je ve vazbě, k veškerým obviněním mlčí.

Motivy zločinu jsou stále nejasné. To je další důvod, proč vyšetřování pokračuje. Policie v současné době stále hledá vozidlo oběti. Jedná se o Fiat Panda, rok výroby 2010, s registrační značkou MYK-H 298.

Vzhledem k tomu, že žena byla před svou smrtí často v oblasti Kolína nad Rýnem kvůli jejímu vztahu s podezřelým, policie hledá vozidlo také v této oblasti.

Takže si to shrňme. Jednalo se o bývalou přítelkyni, která se s pachatelem podle všeho rozešla poměrně krátce před vraždou. Ten jí samozřejmě záhy po rozchodu názorně ukázal, že s muslimem se žena rozejít nesmí. Takových případů je po celé Evropě spousta, není týden, aby se něco podobného nestalo. Vždy jde o to, že se žena rozejde s muslimem, což je ovšem nepřípustné. Vražda ze cti je pak podle práva šaría tím nejlepším řešením.

Neměli by si už němečtí policejní vyšetřovatelé i zaměstnanci justice nastudovat právo šaría? Pak by nedumali nad motivem podobných vražd.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout