Německo: Muslimové začínají cíleně útočit na „žluté“, média se to snaží zamlčet

Německo: Muslimové začínají cíleně útočit na „žluté“, média se to snaží zamlčet

Možná je negativní postoj některých muslimů k této rase založen na tom, že k islámu jako takovému nemají Číňané či Japonci právě kladný vztah. Každopádně poslední takovýto útok nebyl zdaleka prvním, ovšem i přes svědectví oběti se v těchto případech zcela zastírá rasistický motiv. To je samozřejmě velmi silně pokrytecké, pokud si uvědomíme, že odpůrci islamizace jsou vlastně všude v Evropě nazýváni rasisty i přesto, že islám není rasa…

20letý Thajec žijící v Brémách byl minulý týden v pondělí na cestě do svého bytu, když byl napaden. Tři mladíci ho opakovaně udeřili do obličeje, srazili na zem a brutálně ho kopali do hlavy – a přitom ho znovu a znovu nazývali „Číňanem“. I když oběť zavolala policii, nepustili ho. Podezřelí  Syřané – podle policie jsou dva ve stejném věku jako oběť – byli brzy poté dopadeni. Nyní policie vyšetřuje i podezření z možného rasistického trestného činu.

„Myslel jsem, že mě zabijí,“ říká Nitiwit – mimo jiné utrpěl fraktury lebky a musel být hospitalizován a ošetřen. „Německo má být jednou z nejbezpečnějších zemí v Evropě,“ stěžuje si Nitiwit a označuje Německo za svou „milovanou vlast“. Tři pachatelé se však vůbec nebáli „policie a zákona“ , proto má napadený a zraněný Thajec pochybnosti o tom, zda vůbec budou potrestáni.

Policie zatkla údajné pachatele, ale jsou opět na svobodě. Oběť nechápe, proč to stát umožňuje: „I když jsou tito lidé nebezpeční, mohou volně pobíhat. Brutalita, s jakou studenta napadli, byla šokující: kromě kopanců do hlavy dva Syřané zvedli studenta ze země a drželi ho oběma rukama, aby ho třetí mohl praštit do obličeje.

Navzdory závažnosti a rozměru tohoto údajně rasově motivovaného zločinu z nenávisti, který soudnictví dosud stíhalo jen velmi mírně, byla mediální reakce extrémně zdrženlivá. Místní noviny Weser-Kurier o incidentu informovaly v krátkém článku ve svých tištěných a online vydáních, ale také zatajily původ podezřelých. Zdá se, že násilná loupež v režii Syřanů neodpovídá očekávanému stereotypu. „Pro mě je jedno, jakou barvu kůže mají pachatelé,“ řekla oběť – „ale zdá se, že to neplatí pro každého.“

K tomu jen dodávám, že se dalo podobné jednání policie očekávat. Pokud by ovšem byli útočníci etničtí Němci, byla by případu plná média a byla by známa jejich jména i podoba.. A jisté je, že na rozdíl od oněch Syřanů by nebyli na svobodě…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Německo: Muslimové začínají cíleně útočit na „žluté“, média se to snaží zamlčet

  1. Tvrdé kroky Číny proti Ujgurom a iným menšinám /aj nemoslimským/ vrátane prevýchovných lágrov, popráv, povinných kurzov čínštiny, deradikalizácie /na rozdiel od Európy stopercentne účinnej/ a podobne musí schvaľovať každý európsky vlastenec. V Číne nepoznajú politickú korektnosť, ani neomarxistickú koncepciu extrémnych menšinových práv na úkor väčšinového obyvateľstva.

  2. Německo a další is lamizované země již tak bezpečné nejsou, jak bývaly, to je již vlastně předsudek. Jak zpívá Bob Dylan „časy se mění“ , cožpak o to, ale jde o to, zda k lepšímu, či horšímu, a filosoficky vzato, co je to lepší, a co horší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout