Německo: Muslimka zavraždila svého čtyřletého syna, hodila ho z mostu do řeky

Německo: Muslimka zavraždila svého čtyřletého syna, hodila ho z mostu do řeky

I v tomto případě hrál hlavní roli islámský fanatismus. Jen málokdo může pochopit postoje lidí, jimž je mnohem bližší Alláh, potažmo lžiprorok Mohamed, než vlastní rodina. Ve jménu pofiderní cti tak vraždí otcové a matky své vlastní dcery, bratři sestry nebo rodiče své děti. Tak konají vždy, když jde o zájmy islámu, ve jménu Alláha. Tato „matka“ zavraždila své čtyřleté dítě údajně proto, že měla strach, že by se  z něho mohl stát v Německu křesťan…

Jak často se stává, že celá soudní síň lituje obžalovaného? 40letá žena s hedvábným šátkem na hlavě chce svědčit, ale je vystrašená a rozrušená, tiše pláče a sotva může mluvit. Matka údajně zabila svého čtyřletého syna: Úmyslně ho shodila z mostu do řeky Wümme v Rotenburgu, jak řekla v úterý prokurátorka Pia Geislerová na začátku procesu u krajského soudu ve Verdenu. Dítě se utopilo v řece. Žena je obviněna ne z vraždy, ale ze zabití…

„Obviněná zabila lidskou bytost, aniž by byla vrahem“, řekla Geislerová. Trest v podobných případech bývá  podle § 212.1 trestního zákoníku odnětí svobody od pěti let až po doživotí. Chlapec přišel do dětské nemocnice v Rotenburgu 2. listopadu 2020 s těžkými popáleninami. Musel být třikrát operován. Matka, která je turecké národnosti, uvedla, že ho při mytí omylem opařila horkou vodou, vysvětlil prokurátor.

Zaměstnanci nemocnice byli ke zraněním podezřívaví a chtěli zapojit Úřad pro péči o mládež. Matka pak vzala své dítě z kliniky. „Obžalovaná se obávala, že jí budou odepřena rodičovská práva,“ řekla Geislerová. V mysli ženy to také znamenalo, že chlapec nevyroste jako muslim, ale jako křesťan. Proto hodila svého syna přes zábradlí mostu do vody, aby ho zabila.

Poté se pokusila spáchat sebevraždu, ale neúspěšně. O několik hodin později policie v Rotenburgu zadržela rozrušenou ženu. Tělo utonulého dítěte bylo nalezeno při noční pátrací operaci. Matka byla nejprve převezena do psychiatrické léčebny a později vzata do vazby.

Když se žena pokusila svědčit s pomocí tlumočníka, ale nemohla, předsedající soudce Volker Stronczyk přerušil výslech a odročil hlavní líčení. „Všichni v soudní síni viděli, že situace je pro vás velmi stresující,“ ujistil obžalovanou, když se omlouvala za své zhroucení. „Budeme pokračovat v procesu klidně a trpělivě.“ Soudkyně nařídila obhájkyni Daniele Postové, aby písemně shrnula výpověď své klientky pro další slyšení 30. dubna.

Soud tedy bude pokračovat a už nyní je jasné, že muslimka, která zavraždila své dítě jen proto, že nechtěla, aby z něj byl v péči někoho jiného nemuslim, dostane velmi nízký trest, možná na minimální hranici. V Německu, kde jsou schopni tuto muslimskou fanatičku dokonce litovat, je podobný verdikt více než pravděpodobný…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Muslimka zavraždila svého čtyřletého syna, hodila ho z mostu do řeky

  1. Opět nadržování is lámské ideologii, jako by byla omluvou i pro vraždu, což by mělo být naopak, mělo by to být přitěžující okolností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout