Německo: Manželka teroristy z ISIS je u soudu za braní otrokyň a utýrání holčičky k smrti

Německo: Manželka teroristy z ISIS je u soudu za braní otrokyň a utýrání holčičky k smrti

Džihádistický pár – on Iráčan a ona pravděpodobně původem Němka – odešel do Iráku. Tam si manželé pravděpodobně koupili dvě jezídské otrokyně, matku a dceru.

Jennifer W., obviněná z terorismu IS, v pondělí u Vrchního krajského soudu v Mnichově označila svého bývalého manžela za násilníka. Zbil jezídskou ženu a její dcerku, které s nimi žily v domě v Iráku – ze stále nejasných důvodů.

Federální prokuratura obviňuje mladou ženu z Lohne (okres Vechta) v Dolním Sasku, že se připojila k teroristické organizaci Islámský stát (IS) v Iráku a že držela jezídskou matku a dceru jako otrokyně ve svém domě.

29letá žena také nedávno svědčila o svém údajně násilném manželovi před OLG Frankfurt, kde je Iráčan obviněn ze stejného zločinu jako ona: Malá jezídská holčička zemřela v roce 2015 na dvoře jejich domu ve Fallúdži (Irák). Zemřela velmi mučivou smrtí, neboť byla svázaná a pohozená venku v parném horku. Muž ji prý svázal, zatímco Jennifer W. přihlížela.

Obžalovaná prohlásila, že se neodvážila dítě propustit. V den, kdy dítě zemřelo, už se údajně neodvážila zasáhnout. „Pak jsem přemýšlel o tom, co udělám, ale neodvážila jsem se nic dělat.“ Pak se znovu podívala na dítě. „Viděla jsem, že slábne.“

V Mnichově se Jennifer W. zatím vyjádřila pouze písemným přiznáním, které její právník přečetl u soudu. Oznámila však, že sama odpoví na otázky soudu, ale ne federálního státního zastupitelství nebo vedlejší žaloby. V pátek může pokračovat další den procesu.

Podle všeho jde o další Němku, která se pod vlivem všudypřítomné multikulturní propagandy provdala za muslima a ještě s ním byla ochotná odjet na území, které bylo ovládáno ISIS. Tam se pak podle všeho chovala jako každá „správná“ džihádistka, podle čehož by s ní mělo být i zacházeno.

Podobných konvertitek je nejen v Německu stále víc, vždyť každý den, každou hodinu v Německu i Francii někdo k islámu konvertuje. To je za rok jedno malé městečko konvertitů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Manželka teroristy z ISIS je u soudu za braní otrokyň a utýrání holčičky k smrti

  1. Psychiatři uvádějí, že v každém národě je určité procento primitivnějších, či hloupých jedinců, kteří se asi nijak neumí prosadit a tak v is lámském muži či onom náboženství mohou vidět určité naplnění svých mlhavých ambicí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *