Cizinec vtáhl mladou Němku do křoví a znásilnil ji

Německo je podobným způsobem obohacováno každodenně, proto mne nepřestává udivovat, že se stále najdou ženy, které si troufají chodit venku v noci bez doprovodu. Na druhou stranu je pravda, že mainstreamová média informace o těchto případech záměrně zamlčují, takže některé ženy se o situaci ve vlastní zemi nedozví do doby, než na ulici narazí na některého z obohacovačů.

Po znásilnění, které bylo podle prvních zjištění kriminální policie spácháno v noci na neděli v Karlsruhe v blíže neurčené době mezi 02:50 a 03:50 v Killisfeldstraße na křižovatce Raiherwiesenstraße, se hledají svědci.

Podle předchozích vyšetřování přicházela 27letá žena ze stanice Durlach pěšky přes Ernst-Friedrich-Straße a poté na Killisfeldstraße. K chodkyni se několikrát přiblížil mladý muž a obtěžoval ji.

Poté, co se jejich cesty rozdělily, stál za ní náhle stejný muž na křižovatce Raiherwiesenstraße, zatáhl svou oběť násilím do křoví, kde ženu zbil a znásilnil.

Podle výpovědi obětí jí držel pachatel ruku přes ústa, když dva kolemjdoucí prošli přímo kolem místa činu, a proto se nemohla ozvat. V důsledku toho, že byl vyrušen, ji  nakonec pachatel pustil a odešel neznámým směrem. Sedmadvacetiletá žena později zavolala policii.

K dispozici je následující popis pachatele:

Asi 17 – 20 let, 165 až 170 cm vysoký, štíhlý s krátkými černými vlasy. Mluví německy s cizím přízvukem.

Svědci, a zejména kolemjdoucí, kteří v příslušné době prošli popsaným místem činu – i když si zločinu nevšimli – jsou žádáni, aby se hlásili na kriminálním oddělení v Karlsruhe.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Cizinec vtáhl mladou Němku do křoví a znásilnil ji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout