Multikulturní čtvrť Kolína nad Rýnem sužuje nebývalá invaze potkanů, lákají je odpadky, které místní vyhazují z oken

Multikulturní čtvrť Kolína nad Rýnem sužuje nebývalá invaze potkanů, lákají je odpadky, které místní vyhazují z oken

Nutno podotknout, že snad jen málokde je tak dokonalý multikulturní mix, jako v této čtvrti. Problémy s těmito obtížnými hlodavci zde mají už nějakou dobu, nicméně situace se extrémně vyhrotila v momentě, kdy se k osazenstvu z muslimských zemí přidali i rumunští a bulharští cikáni, kteří oblast nedávno obohatili svojí přítomností.

Několik nájemníků v panelákovém sídlišti na Kölnbergu v problémové kolínské čtvrti Meschenich už tak velmi tristní problém s krysami ještě zhoršuje, jednoduše vyhazují odpadky z okna nebo z balkonu. Bohatá nabídka odpadu, který se povaluje kolem, přitahuje stále více potkanů, kteří sedí ve skupinkách u vchodů do domu a čekají na zásoby. Nekontrolovaná invaze potkanů také přináší  vážné zdravotní riziko, které od těchto nosičů mnoha různých onemocnění hrozí.

Mnoho cizinců žije ve výškovém komplexu, situace s odpadky létajícími z oken pravděpodobně nastala, když se sem nastěhovali rumunští a bulharští cikáni. Přesně tak to bude časem vypadat všude, až se Německo demograficky změní.

Místní obyvatel hlásí, proč se z této čtvrti stalo postupně rejdiště potkanů:

„Žijí zde Afričané, Turci, Makedonci, Albánci, Syřané a Iráčané. Ale když se k nim přidali i jihoevropští Evropané, tedy bulharští a rumunští cikáni, začalo to tím, že všude všude létaly odpadky. Rozhodně nechci říkat, že na vině jsou výhradně tito Rumuni nebo Bulhaři. V žádném případě. Ale je třeba říct, že se to od té doby výrazně zhoršilo.“

Mimo jiné se na tomto případě – podobně jako na mnoha jiných z celé Evropy, o nichž si zde můžete přečíst – ukazuje, že všechna tato etnika dokáží žít v jisté symbióze, i když poněkud jiným stylem života, než původní Evropané.

Právě jisté systémem velmi protěžované etnikum, které žije v Evropě již nějakých 700 let, nám stále dokola ukazuje, že se v drtivé většině případů (čest výjimkám) nedokázalo ani za celá staletí integrovat do většinové společnosti. Pak to ovšem nelze očekávat ani od těch ostatních. Nakonec, oni předpokládají, že tím, kdo se integruje, budou Evropané…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Multikulturní čtvrť Kolína nad Rýnem sužuje nebývalá invaze potkanů, lákají je odpadky, které místní vyhazují z oken

  1. Jak jsou i ti místní obyvatelé zpracováni multikulturí výchovou, politickým a soudcovským tlakem, když jsou nuceni používat politicky korektní slovník viz, cituji: „Rozhodně nechci říkat, že na vině jsou výhradně tito Rumuni nebo Bulhaři. V žádném případě. Ale je třeba říct, že se to od té doby výrazně zhoršilo.” Ono by se tomu proti řečení si člověk i zasmál, ale naopak, je to smutné, jak dopadli ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout