Německo: Muž s nožem napadal řidiče a kradl jim auta, jimiž pak boural další

Německo: Muž s nožem napadal řidiče a kradl jim auta, jimiž pak boural další

Na úvod je třeba zdůraznit, že zdroje zamlčují jakékoli informace o identitě pachatele či jeho původu, nicméně používání nožů je oblíbené právě u obohacovačů, kteří jsou většinou zvyklí u sebe nůž neustále nosit. Navíc, v případě etnického Němce už bychom zřejmě měli k dispozici nejen jméno a jeho foto, ale i celý životopis…

Ve městě Meerbusch spustil motorista rozsáhlou operaci policejních a záchranných složek, protože údajně vyprovokoval několik nehod na dálnici a v městské oblasti.

Poškozený Citroën blokuje silnici v Meerbuschu
jedno z nabouraných aut

Nejprve se mladý muž údajně pokusil způsobit hromadné nehody na dálnici. Pak jel se svým autem Daimler z A57 dolů do Meerbuschu a poškodil tam v obytné čtvrti na úseku pouhých 300 metrů nejméně čtyři auta. Protože jeho vozidlo bylo velmi silně poškozeno, unesl nabouraná auta tím, že vyhrožoval řidičům nožem a vyhodil je z aut.

Poškozené Mini stojí přes ulici uprostřed obytné čtvrti
další nabourané auto

Napadena byla i mladá geriatrická sestra, která v šoku oznámila, že do jejího auta narazilo černé kompaktní auto, z něhož vyskočil muž s dlouhým nožem.

Muž rozbil okno jejího auta a pokusil se s ním ujet. Ženě se podařilo uprchnout. Kvůli poškození jejího auta se však muž zřejmě dostal jen pár metrů daleko.

Poté muž ukradl kolo z nedalekého domova důchodců a utekl s ním přes hřbitov. Pak hodil kolo do křoví vedle hrobů, přelezl plot a pak unesl další auto. Krátce poté ho však zastavila a přemohla policie v tomto posledním ukradeném autě Audi.

Operaci od začátku převzala düsseldorfská policie. Motivy běsnící řidiče jsou stále zcela nejasné, ale policie v současné době nepředpokládá, že by útok měl politické pozadí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Muž s nožem napadal řidiče a kradl jim auta, jimiž pak boural další

  1. Velmi často se u těch primitivů projevuje závist, když poznají, že nemají na to si na auto vydělat, tak si ho od kafírů prostě vezmou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout