Německo: Afghánec ubodal manželku před očima pěti dětí

Německo: Afghánec ubodal manželku před očima pěti dětí

Myslím, že podobný výjev už lze nazvat afghánským folklorem. Minimálně v Německu snad není týden, abych na podobný případ nenarazila. Vraždy ze cti, často i před očima vlastních dětí, jsou podle práva šaría zcela v pořádku a v Afghánistánu by možná tento invazista ani nebyl trestán, případně by dostal jen symbolický trest.

Abdul Hamid M. (39 let), který zabil matku svých pěti dětí (8 měsíců, 4, 6, 7 a 9 let) sedmi bodnými ranami nožem v panelovém domě ve Freibergu v květnu, to popírá a tvrdí, že se žena ubodala sama. V pondělí byl vynesen verdikt: devět let vězení za zabití!

Během procesu u krajského soudu v Chemnitzu sociální pracovníci a pečovatelé popisovali krvavý zločin.

„Táta zabil mámu nožem,“ řeklo jim jedno z dětí.

V průběhu rozhovorů děti předváděly události inkriminovaného večera.

Podle pečovatelů pouze jeden z chlapců původně tvrdil, že se jeho matka sama zranila. Později se však toto dítě také svěřilo svému pěstounovi, že mu jeho biologický otec, tedy obžalovaný, vyhrožoval a tuto verzi mu vtloukl do hlavy.

Sociální pracovníci jednomyslně oznámili, že děti jsou traumatizovány a sužovány nočními můrami.

Abdull Hamid M., který pracoval jako policista v Afghánistánu jedenáct let, bodl svou ženu nejméně sedmkrát kuchyňským nožem během hádky. Žena byla smrtelně zraněna.

V procesu před krajským soudem v Chemnitzu devětatřicetiletý muž tvrdil, že svou ženu nikdy nepobodal. Uváděl, že 33letá žena popadla nůž během hádky v bytě a bodla se do břicha, jako by byla vyšinutá. Na rozdíl od původních plánů se obhajoba v pondělí rozhodla, že nenechá děti vypovídat u soudu a odpovídající návrh stáhla. Děti tak byly ušetřeny svědectví.

Toto rozhodně není první muslim, který tvrdí, že se jeho oběť mnohokrát bodla sama. Tento soud tomu i díky svědkům neuvěřil, nicméně občas skutečně dojde k tomu, že soud vezme podobné šílené tvrzení jako fakt.

A nemusíme ani chodit do zahraničí, také u nás se před lety podobný případ, kdy se měla dívka v přítomnosti muslima několikrát bodnout do srdce, stal. Nicméně naše soudy muslimovi uvěřily. Zřejmě tehdy začala série jejich rozsudků, které jsou velmi často jako podle práva šaría.

Ještě bych ráda reflektovala na to, že byl Afghánec policista. Zde se velmi pravděpodobně jednalo o policistu, který byl „kolaborantem okupantů“, což mu automaticky – i s celou jeho rodinou – zajistilo azyl v některé ze zemí NATO, v tomto případě v Německu. Takových, jako je on, je dost také u nás. Jedním takovým „kolaborantem“ byl i příbuzný Afghánce, který se pokusil znásilnit zdravotní sestru v nemocnici na Bulovce.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout