Turek zabil 27 ranami nožem německou matku dvou malých dětí

Turek zabil 27 ranami nožem německou matku dvou malých dětí

Další z dlouhé řady vražd ze cti, kde je smrt mladé ženy důsledkem toho, že ona sama nebyla vychována tak, aby měla k mužům jiných kultur patřičnou ostražitost. V Německu jsou pak vraždy ze cti stále častější, není snad měsíc, aby k nějaké nedošlo. Tentokrát dostal vrah na poměry evropského soudnictví poněkud neobvykle dlouhý trest.

Cenk D. byl celý od krve a seděl před domem své bývalé přítelkyně. V březnu zákeřně zavraždil Biancu G. (27), s níž má dvě děti. Ženu ubodal 27 bodnými ranami. Nyní byl odsouzen k doživotnímu vězení.

Soudce Christian Singelmann (64) odhalil lži německo-tureckého muže (29). “Vaše tvrzení, že se všechno vymklo kontrole a že jste to všechno nechtěl, je naprosto absurdní,” řekl zkušený právník ve svém vysvětlení verdiktu.

Dva dny před zločinem si Cenk D. koupil vražedný nůž. Vygooglil si na internetu “vraždu” a “zabití”. Singelmann uvedl: “Vaše činy byly plánované a účelové.”

D. zastavil svou dceru (9) před bytem a vzal jí klíč. Uvnitř domu si sundal boty. Singelmann řekl: “Chtěl jste se dostat do bytu bez povšimnutí, abyste využil bezmocnosti a bezbrannosti své přítelkyně.”

Před zločinem už D. ženu zbil vysavačem a přidržel jí nůž na krku. Vyhrožoval, že unese děti do Turecka. Singelmann řekl: “Byl jste plný nenávisti, řekl jste svědkům po zločinu: ‘Doufám, že je mrtvá, zaslouží si to.”

Teď půjde D. do vězení na nejméně 15 let. Jeho dětem pak bude 19 a 24 let.

Soudce řekl: “Na dětech vám nezáleželo, jinak byste jim nevzal jejich matku. Zajímal jste se jen o sebe.”

Jde o Turka, který se narodil v Německu tureckým rodičům. Tedy ve statistikách již bude podobně, jako mnoho jeho vrstevníků, figurovat jako “Němec”. Nicméně tito  “němečtí” Turci jsou vychováváni v ghettech, kde mají prakticky takovou výchovu, jako v Turecku. Právě tyto případy názorně ukazují, že většinově není u muslimů skutečná integrace možná. Zde tedy platí ono známé, že krysa narozená ve stáji není kůň…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Turek zabil 27 ranami nožem německou matku dvou malých dětí

  1. Mesut Ozil – fanatický vahhábistický moslim – síce “reprezentoval” Nemecko, ale vždy sa považoval za čistého Turka. Dokonca mu bol Erdogan na svadbe…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.