Německo: Dva Maročané umučili muže k smrti

Německo: Dva Maročané umučili muže k smrti

Trýznivé mučení bývá obvyklou součástí praktik muslimských extremistů. Ostatně, například členové ISIS se svými kousky velmi rádi chlubí i veřejně. Podobné činy mají také zřejmě zastrašit či jsou – jako zřejmě v tomto případě – pouhou zábavou pachatelů.

V procesu, který projednával případ vraždy umučením v uprchlickém domě v Lohmaru (okres Rhein-Sieg), odsoudil krajský soud v Bonnu jednoho obžalovaného k doživotnímu vězení. Komplic byl odsouzen k jedenácti letům vězení, neboť byl v době činu pod značným vlivem drog a alkoholu. Oba obžalovaní byli v pondělí usvědčeni z vraždy, způsobené velmi krutým mučením.

Dva muži ve věku 28 a 29 let z Maroka svázali a zmasakrovali 45letého muže ve svém pokoji v městské ubytovně v Lohmaru, kde ho v červenci 2020 několik hodin soustavně mučili. Mimo jiné zasáhli lebku oběti více než 20krát nohou stolu. Jeho tvář byla potom úplně znetvořená. Pitva odhalila 200 pohmožděnin po celém těle.

I pro zkušené soudce a pro porotu to byl obzvlášť děsivý případ, jak bylo řečeno už na začátku rozsudku. Jeden policista popsal svůj první dojem na místě činu slovy: „Bylo to mučení. Všechno bylo pokryté krví.“ Během procesu obžalovaní často tvrdili, že mají výpadky paměti.

Soud mohl jen hádat, proč byl muž tak strašně umučen. I kdyby byli obžalovaní napadeni nožem – jak jeden z nich tvrdil – v těchto „orgiích násilí“ se o sebeobraně mluvit nemohlo. „Ti dva lidé, kteří tu seděli,“ stálo v rozsudku, „si zabíjení užívali.“

Předsedající soudce také řekl, že frustraci nelze vyloučit. Obžalovaní se již dříve dozvěděli, že jejich žádosti o azyl byly zamítnuty. Poté se setkali s pozdější obětí. Spolu dva dny pili a brali drogy, dokud se „něco strašně nepokazilo“, jak tvrdili.

Po vynesení rozsudku oba obhájci prohlásili, že se odvolají.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Dva Maročané umučili muže k smrti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout