Německo: Hosté Merkelové a cikáni rabovali v oblasti postižené ničivými povodněmi

Německo: Hosté Merkelové a cikáni rabovali v oblasti postižené ničivými povodněmi

Dalo se to ostatně očekávat a je jen s podivem, že již pravda vyšla najevo. Jako první se nebála prozradit pravdu belgická média, kde se o rabování ze strany jejich „obohacovačů“ psalo již den po povodních. Nicméně je logické, že totéž se bude dít i v Německu. A opět mi nedá připomenout, že právě povodně zneužil německý mainstream na promigrační propagandu….

Podobných katastrof, jako byly povodně v Německu a některých okolních zemích, může využít skutečně jen lidská hyena. A to nyní urážím hyeny. Ostatně, většina „Novoněmců“ do země nepřijela proto, aby se integrovala a už vůbec ne proto, aby vyjadřovala byť sebemenší soucit s problémy káfirů. Lze naopak předpokládat, že mají z neštěstí a zmařených životů stejnou radost jako při teroristických útocích. Jistou menšinu z Rumunska pak raději nekomentuji….

V současné době bylo zahájeno trestní řízení proti pěti osobám za tři trestné činy v souvislosti s nahlášeným rabováním ve Stolbergu u Cách, který byl povodněmi vážně poškozen.

Policie v Cáchách označila národnost podezřelých za iráckou, libanonskou a třikrát rumunskou. Policie také jasně uvedla, že důvodem, proč vyslali do oblasti více policistů, nebylo rabování. Prý tam policisté již byli kvůli krizové situaci a budou tam i nadále.

Policie žádá případné svědky podobných incidentů, aby okamžitě zavolali na tísňovou linku, aby policie na místě mohla rychle zasáhnout. Potenciální nebezpečí pro všechny může být minimalizováno. Podle  zpráv policie velmi rychle reagovala na hlášení o vloupáních a místo činu monitorují i vrtulníky.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo: Hosté Merkelové a cikáni rabovali v oblasti postižené ničivými povodněmi

  1. Za rabování se na místě střílelo, aha to by nesměli být z ligy vyjímečných že ti mohou vše. Tam měla být okamžitě armáda a bezvyjímky likvidace, dokud se nebudou takovéto případy řešit tvrdě a nekompromisně tak o tom nemá cenu ani psát. No co on to daňový poplatník zaplatí tak co, takže makačenkové koukejte přidat na výkonu, parazitům nabývá chuť a síla.

  2. Nedávno zosnulý Milan Lasica sa blysol postrehom, že imigranti

    nie sú problémom. Podľa neho sú problémom – Rusi. Diskutujúci

    na Hlavných správach svojimi vyjadreniami dali jasne najavo, čo

    si o zosnulom „majstrovi slova” myslia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.