Německo: Iráčan se pokusil znásilnit pastorku

Německo: Iráčan se pokusil znásilnit pastorku

Tento případ spíš ukazuje na to, že v případě znásilnění si vetřelci příliš nevybírají. Tomuto muslimovi ani nevadilo, že je žena výrazně starší. Bohužel, není patrné, zda se pastorka nějak podílela na podpoře přijímání muslimských vetřelců, což je v případě církve právě v Německu velmi častý jev. Pak by se jednalo o případ z ranku „Kdo s čím zachází, tím taky schází“…

Okresní soud v Mühlhausenu odsoudil 24letého muže ke dvěma a půl letům vězení za pokus o znásilnění pastorky v Eichsfeldu. Soud bez pochybností prokázal, že muž v červnu přepadl svoji oběť v Leinefelde-Worbis a pak ji přitiskl k podlaze, aby ji znásilnil. Ženě mezitím vyhrožoval. Protože se bránila a křičela, pustil ji. „Žádnou policii nevolejte, vím, kde bydlíte,“ řekl, než utekl.

V soudní síni oběť identifikovala vetřelce z Iráku, který byl v době činu v tzv. režimu strpění. Dalšími nezpochybnitelnými důkazy byla DNA a stopy vláken. Obžalovaný u soudu řekl, že se stydí – žena mohla být jeho matkou. 59letá žena již dříve uvedla na lavici svědků, že je od útoku nervově labilní a už se bojí chodit sama na procházky. Obviněný byl zatčen krátce po činu a od té doby je ve vazbě. Bydlel v bezprostřední blízkosti pastorčina bytu v ubytovně.

K tomu jen dodávám, že v režimu strpění jsou právě ti vetřelci, kteří měli být deportováni, nicméně deportace zatím nebyla – či nemohla být – provedena. U nás je velmi dobře známým případ afrického vetřelce, který znásilňoval na severu Čech.

Také on byl v Německu v režimu strpění. Vzhledem k tomu, že přijel bez dokladů, nemohl být deportován, neboť jeho identitu se nikdy nepodařilo s jistotou prokázat. I to je důvod, proč nebyl k deportaci odsouzen ani u nás.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

2 thoughts on “Německo: Iráčan se pokusil znásilnit pastorku

  1. Bylo by divné, kdyby se nepodílela na podpoře vetřelců.
    Protestanti horují pro vítání invazistů ještě masivněji, než černop®delnictvo.
    Tak ať se hlavně pastoři složej farářce na Lexaurin.
    ?

    1. Ano, před pár dny jsem tady taky k tomu hodila článek. Právě německá protestantská církev je hlavním sponzorem německých pašeráckých neziskovek. Jeden pastor se dokonce chodil o ramadánu modlit na ochoz mešity spolu s imámem… ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout