Německo: Další vražda ze cti rukou syrského hosta Merkelové

Německo: Další vražda ze cti rukou syrského hosta Merkelové

Bylo krátce před půlnocí, když se ve čtvrti Paderborn v Sennelageru, odehrávala policejní akce. Muž ležel na zemi, zatímco ho policista spoutával. Muž na zemi byl vrah, který podřezal hrdlo své mladé manželky, sedící na sedadle spolujezdce jejího vozu VW Golf. To vše se odehrálo před jejich třemi malými dcerami.

Vrah, který je od čtvrtka ve vazbě pro podezření z vraždy, Wahid A. (29 let) a oběť, jeho manželka Nuha (20), pocházejí z Idlibu, povstalecké pevnosti v severní Sýrii.

Mladí muslimové se vzali na konci roku 2014, kdy měla Nuha pouze 14 let, přičemž krátce po svatbě otěhotněla. V květnu 2015 nechal Wahid A. svoji ženu v Idlibu a vydal se do Německa. Nuha porodila dvojčata a v říjnu 2015 jí bylo umožněno jít s dětmi do Německa v rámci sloučení rodiny. V roce 2017 Nuha porodila další dívku – tehdy jí bylo 17 let.

Manželství se rozpadlo před několika týdny. Wahid byl přesvědčen, že jeho žena má poměr se svým bratrancem. Potom přivedl své děti k příbuznému, aby nemusely být svědky hádky. Proto do Paderbornu přijeli příbuzní mladé manželky, kteří žijí v Belgii. Snažili se Wahida A. přesvědčit, že o aféru nejde. V úterý vyzvedli Wahid a jeho manželka děti od příbuzných.

Wahid tvrdil, že jí odpustil, pak šli dolů do auta. O několik minut později Wahid zazvonil příbuznému na zvonek. Stál přede ním s dětmi, přičemž byl celý pokrytý krví. Řekl: „Lhala a zradila mě. Zabil jsem ji a očistil svou čest od hanby. “

Wahid A., který naposledy pracoval jako doručovatel, po vraždě sám zavolal policii a odvedl je k mrtvole v autě. Podle pitevní zprávy Nuha vykrvácela. Pachatel jí podřízl krk a několikrát ji bodl do horní části těla a hlavy. Wahid A. nyní odmítá vypovídat.

K tomu jen podotýkám, že v muslimských zemích jsou vraždy ze cti akceptovány a následuje za ně velmi mírný trest či dokonce osvobození. Proto nejsou v islámských zemích nic neobvyklého, nicméně tyto nechutné praktiky si mohamedáni přivážejí i do Evropy. Velmi často se pak obětí vražd ze cti sávají i samy hloupé Evropanky, které si najdou přítele muslima, jehož se časem rozhodnou opustit.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout