Německo: Mohamedáni napadli řidiče, který je vyrušil při pouliční modlitbě

Německo: Mohamedáni napadli řidiče, který je vyrušil při pouliční modlitbě

Hromadné muslimské modlitby se objevují v ulicích evropských měst stále častěji. Mohamedáni jsou často schopni v době modlitby zastavit či odklonit dopravu, přesto jim úřady vycházejí opětovně vstříc a hromadné modlitby, kterými omezují jiné občany daného města, jim povolují. Někdy ovšem stačí zablokovat dopravu i tři modlící se muslimové, jako v tomto případě.

Tři obžalovaní ve věku od 21 do 27 let loni v říjnu zbili muže v hamburské čtvrti St. Georg – zřejmě proto, že je při modlitbě vyrušil. Na začátku procesu ve čtvrtek u krajského soudu v Hamburku popsal 55letý muž, jak vše proběhlo. Podle jeho výpovědi chtěl v té době projet bránou, kde seděli tři mladí muži a modlili se. Muž pak zakřičel na modlící se muslimy, že potřebuje projet a taky zatroubil. Tři muži přiskočili k autu, otevřeli dveře, vrhli se na řidiče a bili ho, kopali a plivali na něj. „Nejhorší bylo plivání,“ řekl pětapadesátiletý muž u soudu. Obvinění muslimové k tomu neřekli ani slovo.

Jedním z nich je salafista, který je již dlouho pod dohledem Úřadu pro ochranu ústavy. Před třemi lety už byl 24letý muž souzen. Společně s dalšími muslimy se pokusil odjet do Sýrie a stát se bojovníkem teroristické skupiny „IS“. V té době ho soudce nazval „typickou nebezpečnou osobou“. Jeho vlastní rodiče opakovaně kontaktovali policii, protože museli bezmocně sledovat, jak se jejich syn stále více radikalizuje. V té době si trest ve vězení neodpykal, neboť dostal podmínku. Nyní je ve vazbě, protože v jeho případě hrozí útěk.

Proces s násilnými muslimy bude pokračovat…

Coronavirus: German Ikea car park used for mass Eid prayer - BBC News
Ikea poskytla parkoviště ve Frankfurtu nad Mohanem pro hromadnou muslimskou modlitbu

Pouliční modlitby v nemuslimských zemích jsou dalším signálem islamizace daného území. Jak můžete vidět na obrázku výše, nedochází vždy jen k modlitbám na ulici, ale lze využít i jiných veřejných ploch, pokud jsou poskytnuty k tomuto účelu příslušnou obcí či vlastníkem daného pozemku. V případě německého Frankfurtu nad Mohanem se jednalo o parkoviště u obchodního domu Ikea.

Švédský nábytkářský gigant Ikea patří mezi ty pokrokové firmy, které podporují veškeré atributy současné ideologie. Na jednu stranu tak vyvěšuje duhové vlajky LGBTQ a na druhou poskytuje mohamedánům místo pro jejich hromadné modlitby, při nichž se zpravidla modlí za džihád.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo: Mohamedáni napadli řidiče, který je vyrušil při pouliční modlitbě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout