Za žhářství a pojistný podvod byl zatčen muslimský kamarád Merkelové

Za žhářství a pojistný podvod byl zatčen muslimský kamarád Merkelové

Nedávno jsem se zde zmínila o muslimském „podnikateli“, který si v rámci pojistného podvodu sám zapálil restauraci, přičemž vše se záhy svedlo na údajné „pravicové extremisty a xenofoby.“ Všechna mainstreamová média se okamžitě pozastavovala nad tím, jak chudáčci uprchlíci trpí pod terorem zlých německých bílých extremistů a různé aktivistické promigrační neziskovky i sluníčkoví politici – včetně Merkelové – měli v médiích doslova  „žně“. To tedy jen do doby, než se podařilo odhalit pravdu…

Hrůza byla velká, když  v noci 18. října 2018 shořela restaurace „Mangal“ v Chemnitzu. Škoda na majetku byla asi půl milionu eur, restaurace provozována Kurdem Mehmetem Ali Tomasogluem byla zničena. V době činu pobývalo v bytech nad gastronomickým zařízením 15 lidí. Policie vyšetřovala žhářství a pokus o vraždu.

Politici a masmédia rychle zúžili okruh možných pachatelů v Chemnitzu na ty, kteří byli všeobecně podezřelí z pravicového extremismu: Jednalo se údajně o neonacisty. Kdo další? Sociálnědemokratická starostka Barbara Ludwigová pomohla události den poté, co se to stalo, přesněji klasifikovat: „To, co se dnes večer stalo, musí být co nejpůsobivějším způsobem odsouzeno. Jak nenávistní, nezodpovědní a zbabělí musí být ti, kdo takové věci dělají?“ Michael Kretschmer (CDU) jí sekundoval a byl zděšen „xenofobním, rasistickým pozadím“ činu.

Mehmet Ali Tomasoglu byl nyní ve velké přízni politiků. Samozřejmě i Angela Merkelová přijela do Chemnitzu a potřásla mu tehdy rukou a politovala ho. Pojišťovna zmírnila jeho bolest z rasistického útoku vyplacením 300 000 eur.

Pokud by Angela Merkelová chtěla znovu navštívit svého starého kamaráda Tomasoglua, musela by nyní jít do vězení v Drážďanech. Protože údajná oběť je podezřelá ze žhářství a pojistného podvodu, a proto byla uvězněna. Spolu s 35letým komplicem údajně založil požár sám, aby získal peníze z pojistky.

Někteří obyvatelé Chemnitzu se nyní začínají vyptávat. Například pan B na Facebooku na adresu saského premiéra pronesl: „Pane Kretschmere, co takhle omluva za předsudky za údajně pravicový extremistický útok na restauraci?“

Merkelová se nadšeně fotila s kriminálním muslimem, který si sám zapálil restauraci, aby zinkasoval tučné pojistné. Tehdy tvrdila něco o oběti zlých extremistů a rasistů. Ovšem k obětem jejího hosta, Somálce, který vraždil ve Würzburgu. se dodnes ani slovem nevyjádřila. To o ní ostatně také mnohé vypovídá.

Podívejte se na titulní obrázek Merkelové z muslimským podvodníkem a žhářem a ihned se vám vybaví ono známé přísloví: „Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Za žhářství a pojistný podvod byl zatčen muslimský kamarád Merkelové

  1. Miláčci Merkelové jsou všichni, kdo dokáží zničit Německo, tedy jeho svobodu a demokracii a prosperitu i původními obyvateli. Ne že by nebylo třeba Němce hlídat a mít se na pozoru, ale is lámské Německo bude hrozbou pro celou Evropu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout