Bývalý šéf maďarské rozvědky varuje Německo, že muslimové připravují občanskou válku

Bývalý šéf maďarské rozvědky varuje Německo, že muslimové připravují občanskou válku

Předpokládám, že totéž musí tušit všechny islamizované země, včetně Německa. Vlády si jsou velmi dobře vědomy, co způsobují tím, že povolují praktikovat ve svých zemích islám a dováží další muslimy. Ať už pod přezdívkou „doktoři a inženýři“ nebo „tlumočníci a spolupracovníci“…

Občanská válka je ostatně těsně před vypuknutím i v dalších zemích – Francii, Švédsku, Belgii a nedlouho poté i v Rakousku nebo Itálii. Všechny tyto země jsou systematicky islamizovány, přičemž počet muslimů již překročil onu magickou 10% hranici (oficiálně se zcela účelově udávají mnohem nižší čísla, což je dáno tím, že většina muslimů v uvedených zemích má již občanství dané země).

Zatímco němečtí politici a média si nenechají ujít příležitost, aby pokračovali v tom, jak je nový pestrý svět multikulturalismu báječný, bývalý šéf maďarské rozvědky Laszlo Földi varuje v maďarské státní televizi před desítkami tisíc invazistů, kteří – financovaní z ropných peněz – připravují v Německu občanskou válku. Postupně se přemístí se z takzvaných „NO-GO zón“ a postupně rozšíří svou bojovou oblast. Současně budou založeny islámské strany, které pak také převezmou politickou moc v Německu.

To ostatně plně souzní s informacemi, které přichází například z Rakouska, kde se již muslimská komunita aktivizuje a začíná hovořit o postupném přechodu na džihád mečem. V podobné fázi je i Francie, kde se poslední dobou muslimy ovládaná území rozšiřují. Totéž se aktuálně děje ve Švédsku nebo Belgii. Tedy zdá se, že přechod k občanské válce, která by měla být oním „džihádem mečem“ a přechodem ke konečnému převzetí moci, je nyní aktuální nejen v Německu.

A připomínám, že ani my nejsme z obliga, i když naštěstí do situace v těchto zemích máme zatím  daleko. Vláda již dala dostatečně najevo, že je k budoucí islamizaci plně svolná. Za této vlády se muslimská komunita u nás zcela přehlížela (MV se jí nevěnovalo téměř vůbec, zato neustále cílilo na „islamofoby“) a nyní dokonce došlo k založení nové džihádistické afghánské buňky pod pláštíkem údajných tlumočníků. Na první pohled však šlo o Afghánce, kteří vyznávají jen právo šaría a jsou pravověrnými muslimy.

Připravovaná občanská válka v Německu se samozřejmě týká celé Evropy, neboť Německo je hegemonem, jehož poslouchají všichni ostatní. A nakonec připomínám, že islám je hlavní zbraní globalistů proti Evropanům. A jedno je jisté, tato zbraň bude naplno spuštěna až tehdy, kdy to budou lidé nejméně očekávat, tedy v době, kdy budou soustředěni na úplně jiné problémy…

 

Video níže je maďarsky s německými titulky.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Bývalý šéf maďarské rozvědky varuje Německo, že muslimové připravují občanskou válku

 1. Nepochybuji o tom, že cílem je vyvolat občansko/ náboženskou válku v Evropě.
  Až se to tady všechno pěkně vymlátí, tak nastoupí třetí síla.
  Pravidlo, že když se dva perou , třetí se směje, má odvěkou platnost.
  ( Prakticky jediní, kteří mají schopnost infiltrovat se do soudržné muslimské společnosti jsou Izraelité. Je mezi nimi hodně rodilých arabsky mluvících, snědé pleti, vděčná Evropa bude jejich. )

  1. On celou tu invazi a následnou islamizaci samozřejmě někdo organizuje a řídí. Je celkem jasné, že islám je pouhá zbraň, takže ten chalífát v Evropě nebude navždy. Mohamedáni se navíc dovedou vyvražďovat i mezi sebou, viz každodenní boje o území ve Francii, Německu, Švédsku nebo Itálii, ale i jinde. I s tím se zřejmě počítá…

   1. Strašně se bojím války a ty náboženské byly vždycky nejhorší.
    Teď jsem dočetla Jakobijánův dům, je tam čtivě a srozumitelně popsáno, jak se z normálního slušného mladíka stal terorista s vymytým mozkem. Bylo to hned, může se to stát každému muslimovi.

    1. Problém je, že nejhorší fanatici jsou ti muslimové, co se už v Evropě narodili. Mladí kolem 15-20 let. V mešitách jim vymývají mozky imámové, kteří jsou většinou vyškolení v SA, Kataru nebo Turecku, případně na islámských školách. Příští rok by už měly být mimochodem islámské školy i u nás…

 2. Mnozí jsme na nebezpečí občanské války poukazovali již před léty, ale politici či intelektuálové to nesměli nahlas říkat, tak to nemělo žádnou odezvu. Tak asi co má stát, to se stane, bohužel, i když tomu bylo možno zabránit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout