Německo: Syřan pobodal transvestitu

Německo: Syřan pobodal transvestitu

Podobných případů nejen v Německu v posledních letech velmi rychle přibývá. Bylo od samého začátku jasné, že protlačováním na jedné straně islámu a ne té druhé s islámem zcela neslučitelné genderové ideologie a LGBTQ, musí dřív či později docházet ke střetům těchto dvou skupin, což byl ostatně patrně záměr.

Obviněný sice odmítá sdělit důvod útoku, je však možné, že se za vztah s transvestitou styděl, což by znamenalo, že se jednalo o pokus o vraždu ze cti…

Oběť nože Balazs B. (33) na nemocničním lůžku, vyfotil ho známý
pobodaný transvestita

Necelé dva měsíce poté, co Syřan (20) pobodal Maďara (33) v drážďanské čtvrti Johannstadt, podala prokuratura obvinění z pokusu o brutální vraždu nožem.

Oběť útoku nožem, transvestita Balazs B. (33), mohl být zachráněn pouze velmi rychlou operací. Státní zástupce Steve Schulze-Reinhold (41): „Předpokládáme, že když obviněný spáchal trestný čin, byl příčetný .“

19. května navštívil Syřan Ramí al-M. svého známého a strávil s ním večer, pak ho několikrát bodl a utekl z bytu.

Oběť se odvlekla na ulici Dürerstraße pokrytá krví, obyvatelé zavolali lékaře záchranné služby a protiteroristická jednotka později Syřana zatkla.

Oběť měla v době činu na sobě dámské šaty. Známí hlásí, že byl transvestita a že ti dva měli poměr. Podle deníku BILD se na útoku podílely i drogy. Ani Maďar nemohl říci, co přesně zločin spustilo. Obviněný o motivu mlčí.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Syřan pobodal transvestitu

  1. Němci mají v zemi rušno, a přes to většina miluje Merkelovou, původce enormně zvýšené kriminality a úbytek svobody v zemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout