V Rakousku dochází k útokům Antify na opoziční politiky, situace je podobná jako v Německu

V Rakousku dochází k útokům Antify na opoziční politiky, situace je podobná jako v Německu

Před časem jste si zde mohli přečíst o tom, jak s podporou německého vládnoucího establishmentu útočí Antifa a jí spřízněné bojůvky na opoziční AfD, tedy na její politiky, kteří jsou často velmi hrubě fyzicky napadáni, jejich auta, ale i domy bývají poškozovány a to vše se děje bez větších reakcí vlády. Tyto bojůvky jsou vlastně jejich prodlouženou rukou, jejich zákaz zatím není v plánu a vládní Zelení Antifu a na ni napojené bojůvky dokonce veřejně podporují.

Nejinak je tomu s rakouskou vládou, kde dochází k útokům na jedinou skutečnou opozici s tichou podporou vládních Zelených. Politici rakouských Svobodných (FPÖ) tak čelí zejména v některých oblastech stále častějším útokům.

Připomínám, že rakouská vláda se od té německé nijak zásadně neliší. Falešné proklamace o údajné protimigračnosti byly lživé, na což již většina voličů dávno přišla. Azylová zařízení v Rakousku doslova přetékají, takže vláda otevírá další, před časem vyšlo navíc najevo, že se už dlouhé roky vůbec nedeportují kriminální Afghánci a nikdy nedošlo ani k proklamovanému snížení dávek. S velkou pompou ohlášené vyslání policistů na hranice mělo jediný účel – invazisté jsou na hranicích odchyceni a převezeni do některého z azylových středisek.

Tristní situace, do níž se Rakousko pod vedením nedávno odstoupivší (ovšem stále za provázky tahající)  Sorosovy loutky Kurze a jeho lidovců dostalo, je umocněna tím, že části hranic zůstávají zcela nehlídané. Právě tudy proudí hordy džihádistů, přičemž obyvatelé těchto nehlídaných pohraničních obcí mají strach a vyzbrojují se.

Ovšem nejde o jediné špinavosti, jichž se současná vláda dopouští. Před časem byli v Rakousku postaveni vlastenci na úroveň islámských radikálů a všude v Evropě s velkou pompou ohlášený boj proti islámským extremistům byl ve skutečnosti vítanou záminkou pro zákaz vlasteneckých spolků, včetně identitářského hnutí. To muselo nuceně ukončit svoji činnost, avšak činnost Antify a dalších ultralevicových radikálů pozastavena nebyla. Tyto bojůvky tak nyní útočí na jedinou opozici, na politiky FPÖ…

Kromě Vídně se také Tyrolsko a především hlavní město Innsbruck stále více rozvíjí v hotspot levicové radikální scény v Rakousku. Z prostředí místních univerzit se ultralevicoví pachatelé násilí zaměřují především na FPÖ a její instituce a zaměstnance. Nemusí se mít na pozoru před Zelenými ovládanou městskou správou a policií, jak ukazují desítky případů z minulosti, které dosud zůstaly bez vážných následků.

Série levicově extremistických útoků na majetek a také lidi z FPÖ v Tyrolsku, zejména v Innsbrucku, je dobře zdokumentována. Sahají od uvolněných matic na vozidle Strany svobody, kdy útočníci dokonce akceptovali případnou smrt řidiče, přes pošpinění a malování obscénních obrázků na kanceláře, restaurace a volební kampaně až po hrobní svíčky před stranickými prostory a pravidelné útoky výkaly. Během jednoho roku se sešlo více než deset útoků.

Nyní se státní úřad FPÖ opět stal terčem útoku exkrementy, a to krátce poté, co byla fasáda znovu vyčištěna. Podle generálního tajemníka strany FPÖ Tirol Patricka Haslwantera, který vyzval k tvrdšímu přístupu proti levicovému extremismu v Innsbrucku a zvýšené přítomnosti policie ve stranických kancelářích Strany svobody, jde o jedenáctý útok na stranickou kancelář FPÖ v Innsbrucku za poslední dva roky.

maskovaného útočníka zachytila kamera

„Útok na stranu je útokem na demokracii, a proto je třeba podle toho podniknout kroky,“ vyzývá Haslwanter k většímu nasazení v boji proti levicovému extremismu dříve, než dojde ke zranění nebo úmrtí. Kromě toho politik FPÖ znovu vyzývá ostatní strany, aby zde spojily své síly, odsoudily tyto činy a postavily se proti antidemokratickým procesům všech politických směrů.

Seznam všech útoků na FPÖ naleznete na stránce dokumentationsarchiv.com

K uvedenému jen dodávám, že tyto útoky, k nimž dochází proti jediné opozici po celé Evropě, dosud nepřiměly ani jednu evropskou vládu k zákazu těchto extremistických bojůvek, zpravidla napojených na Antifu, zatímco různé domobranecké a vlastenecké spolky jsou ve většině zemí zakázány a ty stávající byly soudně rozpuštěny.

Jde o další důkaz faktu, že v EU neexistuje demokracie, neboť jste-li proti EU a její politice, jste-li zastáncem suverenity evropských zemí a národů, jste okamžitě zaškatulkováni coby extremisté a to jen na základě vašeho vlastního názoru. Skuteční extremisté, kteří napadají oponenty režimu, jsou pak podporováni a jen velmi zřídka je některý násilník z těchto bojůvek odsouzen do vězení.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Rakousku dochází k útokům Antify na opoziční politiky, situace je podobná jako v Německu

  1. My Slováci musíme veriť,že u nás Antifa nikdy nebude proti jediným skutočným vlastencom /ĽSNS/ – ostatní sú falošní – „úradovať“, ani ju nebude podporovať či dokonca financovať žiadna budúca vláda…

  2. Neomarxistům z EU a vlád Německa a Rakouska, a dalších, nejsou násilné praktiky nijak cizí, čím podlejší, tím pro ně lepší, ani se s tím netají, že jim je revoluce a totalita bližší, než demokracie, jež chtějí oslabit a demontovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout