„Allahu akbar!“ – Islámské vojsko dobývá Evropu – děsivé záběry z Bosny (videa)

„Allahu akbar!“ – Islámské vojsko dobývá Evropu – děsivé záběry z Bosny (videa)

Pamatujete si ještě záběry z roku 2015 z balkánské trasy? Tak ty se nyní opět opakují a je jisté, že už nejde jen o tuto jedinou trasu. Připomínám, že v roce 2015 proudily davy muslimských invazistů Bosnou a to za pokřiku „Allahu akbar!“ Totéž se opakovalo průběžně i v dalších letech, přesně dva roky je starý tento snímek:

Toto vojsko islámských hrdlořezů je již dávno rozptýleno po celé Evropě a další postupně přicházejí. Nyní je situace úplně stejná, přičemž EU, podobně, jako v předchozích letech, odmítá jakékoli snahy o zastavení džihádistů. U hranic se řady dobyvatelů rozptýlí a v menších skupinkách se snaží dostat dál.

Když chorvatští pohraniční policisté džihádisty násilně posílali  zpět do Bosny, Chorvatům EU pohrozila, že jim přestane posílat dotace na ostrahu hranic. Představa EU o ochraně hranic je totiž taková, že si zcela dobrovolně pustíte džihádisty do vlastní země, kde se o ně postaráte a přijmete jejich žádost o azyl, zatímco oni půjdou do jim zaslíbené země, kterou je zpravidla Německo.

Jsme svědky nárůstu tranzitů a příjezdů ilegálů po balkánské trase. V prvních 10 měsících letošního roku, do 10. října, bylo registrovaných přechodů 8 628 oproti 6 466 v roce 2019 a 5 596 v roce 2020. Do prosince by se jejich počty mohly zvýšit na 10 tisíc. V každém případě nejméně polovina ilegálů uniká trasování, vzhledem k morfologii hranice, takže nejsou nikde evidováni. Uvedená čísla tak zřejmě ukazují jen asi polovinu všech nelegálních přechodů hranic balkánskou trasou.

Ten, kdo napadne území, je – dokud se neprokáže opak – útočník. A toto jsou vojáci džihádu. To jednoduše útočníci jsou, ale evropské země se k nim chovají přesně tak, jak jim velí falešná pseudohumanita – a především EU…

Podívejte se na videa níže: je to sexuální džihád. Kdo máte dcery a vnučky alespoň vidíte, jaká je čeká budoucnost. A to jde jen o nepatrný zlomek celkového počtu těch, kdo do Evropy přichází…

Tisíce ilegálů pochodují balkánským územím, nějakou dobu pobývají v Bosně a Hercegovině, kde jsou dokonce i výcvikové tábory džihádistů, a poté pochodují do Itálie či Rakouska.

To znamená, že byli odvedeni k hranicím s Chorvatskem, kudy se dostanou do Evropské unie, a tedy de facto do Itálie, Francie, Rakouska, Švédska, Německa….. A jsou to ohromné hordy.

Od ledna 2018 bylo v Bosně registrováno 45 000 nelegálních přistěhovalců, neregistrovaných bude zřejmě mnohem víc.. V současné době je jich v zemi asi 7 500. Ostatní samozřejmě pochodovali na sever. Ovšem my víme jen o těch, které se podaří odchytit a zaregistrovat. Kolik jich projde bez povšimnutí, nikdo přesně neví.

A tady pochodují za výkřiku „Alláh Akbar“:

Takíja v praxi –  pro televizní kamery si džihádisté hrají na „chudáky hladové a žíznivé uprchlíky“:

Každý měsíc jich překračují hranice EU tisíce. A to zde hovoříme jen o jediné jediné trase…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “„Allahu akbar!“ – Islámské vojsko dobývá Evropu – děsivé záběry z Bosny (videa)

  1. Vedení EU džhádisty vítá, aby jim v jejich říši vynutili na lidech poslušnost a udělali pořádek aby mohli vládci říše spolehlivě absolutně vládnout. Je to sice k vzteku, ale většina Evropanů si to tak přeje, a nedá pokoj dokud to nedostane.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout