Němečtí Zelení propagují na svých předvolebních plakátech násilnou Antifu

Němečtí Zelení propagují na svých předvolebních plakátech násilnou Antifu

Antifa je dlouhodobě oporou systému. Jde de facto proti týmž lidem, proti nimž je i sám systém. Narušuje tak demonstrace Pegidy a jiných protimigračních aktivistů, ale i odpůrců covidových restrikcí. To je důvod, proč zatím tato extremistická organizace nebyla zakázána i přesto, že mnohokrát ukázala, že se neštítí fyzických útoků a ničení cizího majetku.

To, že si němečtí Zelení, kteří si dělají ambice na německé kancléřství, dají na předvolební plakát (viz titulek) vše, co současná doba propaguje – najdete na něm rasově smíšený pár neurčitého pohlaví, Araba s dítětem i různé atributy zelené politiky – lze očekávat. Ale mimo všeho uvedeného můžete na obrázku vidět i nepokrytou propagandu Antify, která by musela být pro opakované násilí v právním státě dávno zakázána..

Několik dní předtím, než  tisíce výtržníků Antify řádily v ulicích Lipska, kde byl při jejich běsnění poničen městský majetek, spustila sekce Strany zelených pro berlínskou čtvrť Friedrichshain-Kreuzberg reklamu s propagandou Antify.

Image
v označených místech najdete propagaci Antify

Stylizovaný plakát obsahuje celkově ultralevicovou propagandu, jde například o ženu, která má na hrudi tetování srpu a kladiva, osobu v triku se symbolem vlajky Antify a dveře budovy s nápisem „Antifa zóna“.

V krajně levicovém značení se také nachází nejnovější podoba vlajky LGBTQ+ Black Lives Matter, slovo „clito“ za hrajícími si dětmi a zpráva, která říká“ Domovy patří těm, kteří v nich žijí“, což je nepokrytá podpora subkultuře Antify, která nelegálně zabírá budovy. Berlínská čtvrť Friedrichshain-Kreuzberg je nechvalně proslulá squattingem Antify. To vyústilo v roky násilných střetů s policií. 1. května letošního roku bylo zraněno 93 policistů poté, co se Antifa vzbouřila v sousedství a založila několik požárů.

Plakát vytvořila německá umělkyně Laura Breilingová pro Německou Stranu zelených, která má před nadcházejícími volbami 67 křesel v parlamentu. Německé federální volby v roce 2021 se budou konat v neděli 26. září a Zelení mají velmi slušné preference, což cosi vypovídá i o samotných Němcích.

Propaganda Antify přichází ve chvíli, kdy bylo centrum Lipska zdevastováno mnoha aktivisty Antify oblečenými v černém. Skupina pochodovala městem, stavěla barikády, zapalovala dýmovnice a zakládala pouliční požáry na barikádách. Když dorazili do alternativní čtvrti Connewitz, skupina začala házet dlažební kostky na dohlížející policii, banky i policejní stanice.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Němečtí Zelení propagují na svých předvolebních plakátech násilnou Antifu

  1. Antifa – anarchofašisti najhrubšieho zrna – nikdy neútočí na ľudí ani objekty ,kde by tieto útoky mali logiku. Napríklad na mešity, inštitúcie EÚ, ich pobočky či sídla mimovládnych organizácií. Jej obľúbenými cieľmi sú namiesto toho vlastenci každého druhu a ich demonštrácie, stánky s nevegánskym rýchlym občerstvením, banky, luxusné domy a automobily atď. O squatoch a tom,čo sa v ich vnútri deje, ani nemá zmysel sa rozpisovať širšie.

  2. Pirátsvo, Zeleno rudí melouni, Antifa a další militantní levičáci jedna parta je, a v násilí jim imponuje i is lam, tak si rozumí, jako si s ním rozuměli nacisté a komunisté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout