Centrála Islámského státu v Evropě – francouzské Trappes

Centrála Islámského státu v Evropě – francouzské Trappes

O islámském městě na západě Evropy – francouzském Trappes, jste si detailněji mohli přečíst zde. Tentokrát se do této výspy islámského státu vrátíme, neboť v minulých dnech dostalo jisté „ocenění“, kterým se postupně budou pyšnit i některé další francouzské obce.

Aby ukázal prstem na spolupráci některých radnic s islamismem, národní mládežnický delegát RN (strana Marine le Pen) Aleksandar Nikolić se tuto středu vydal do Trappes v Yvelines, aby tam umístil označení „Islamistická města a vesnice“.

Značka „Villes et Villages Fleuris“ („Kvetoucí vesnice a města“), která byla dříve umisťována při vjezdu do některých francouzských obcí,  dostala konkurenta. Mladí lidé z Rassemblement National se rozhodli vyměnit značku vytvořenou v roce 1959 pod záštitou generála de Gaulla za značku novou, lépe poukazující na situaci v dnešní Francii. Podpora zelených ploch je nahrazena  jiným druhem zeleně (zelená je barva islámu). „Chceme odhalit dohody a spolupráci některých radnic s islamismem a salafisty,“ vysvětluje Aleksandar Nikolic.

Při rozhodování kam umístit znamení „Villes et Villages Islamistes“ (islamistické vesnice a města) nejvyšší kandidát kandidátky RN v Centre -Val de Loire v posledních regionálních volbách dlouho neváhal a vybral si město Trappes v departementu Yvelines. Ve středu kolem 15:00 dorazil se dvěma členy jeho týmu k západnímu vchodu do města.

Zaparkovali na Rue Paul Verlaine, poblíž McDonald’s. Tři muži umístili tuto ceduli (viz titulek) ke vstupní ceduli Trappes, která se nacházela několik metrů od nich. Po několika fotografiích, které dokumentují jeho čin, Aleksandar Nikolic pokryl tradiční nápis „ville fleurie“ svým vlastním výtvorem. Zde byly květiny nahrazeny zahalenými ženami. V případě Trappes jsou čtyři, což je maximální hodnocení této „národní známky podřízení se islamistickým zákonům“.

„Hovoříme o městě, ze kterého v celé Evropě odešlo nejvíce džihádistů do Sýrie,“ říká Aleksandar Nikolic…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Centrála Islámského státu v Evropě – francouzské Trappes

  1. Faktická neexistencia francúzskych veľkomiest v porovnaní napr. s Anglickom /hranice Paríža sa nezmenili už vyše 60 rokov, žiadne parížske predmestia neboli nikdy formálne pripojené k hlavnému mestu a sú celkom samostatnými sídlami – čo platí vlastne o všetkých trochu väčších mestách vo Francúzsku/ neobyčajne uľahčuje islamizáciu krajiny a vznik stále nových a nových moslimských+černošských get.

  2. To se mají Francouzi čím chlubit .. . Je dobře, že na is lámské nebezpečí upozorňují, ale pro většinu „humanistů“ je to asi málo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.