Přes rakouské hranice nadále nerušeně proudí invazisté

Už v několika článcích jste si zde mohli přečíst o pokrytecké politice rakouské vlády, která není ve skutečnosti příliš odlišná od té německé. Němci však alespoň pokrytecky nepředstírají nějaký neexistující „boj proti migraci“ a většina parlamentních stran tak vetřelce zcela nepokrytě vítá.

Burgenland je rakouská země hraničící s Maďarskem. Už to, že tudy proudí stále více invazistů, zejména – ale nejen – Afghánců (mnohdy Talibánců), samozřejmě ukazuje, že také Maďarsko nemá tak perfektně střežené hranice, jak se navenek prezentuje.

Problémy na hranicích má Rakousko už poměrně dlouho, nedávno jste si zde mohli přečíst o tristní situaci obyvatel jedné hraniční rakouské obce, kteří si stěžují na to, že se jim často během noci na jejich zahradách objevují tlupy invazistů. Místní se v reakci na to začali vyzbrojovat, ženy se bojí chodit venku samotné. Stížnosti se ozývají velmi dlouho, ale vše je zbytečné, hranice jsou otevřené a Rakousko zaznamenává jednak rekordní počet žádostí o azyl, ale také – jak si můžete poslechnout na videu níže – příchozí zapadají do muslimských no-go zón.

Džihádisté, kteří zapadnou do místních komunit, jsou v zemi samozřejmě ilegálně, zpravidla se živí prodejem drog, ale o mnoho ilegálů pečují i místní mešity. Část invazistů pak přes Rakousko jen projde a skončí v Německu, kde buď požádají o azyl nebo zapadnou do tamních ghett.

Nevěřte proto falešným proklamacím jakýchkoli probruselských politiků. většina z těch, kteří používají protimigrační rétoriku, jen sprostě lže. Je-li kdokoli pro setrvání v EU, pak nemůže být zásadním odpůrcem muslimské invaze. Uvědomte si, že EU byla mimo jiné stvořena i kvůli výměně původních obyvatel Evropy za Afričany, Araby, Afghánce či Pákistánce.

Umíte-li německy, pak se na videu níže dozvíte o tristní situaci v Burgenlandu, ale i o tom, kam invazisté přes zcela nehlídané hranice dál směřují.

V Burgenlandu na hranicích s Maďarskem probíhá  invaze už několik měsíců, což v loňském roce dvakrát až třikrát přeplnilo kapacity azylových zařízení. Proč o tom lidé nevědí? Protože tisk mlčí. Sebastian Kurz sám sebe slaví jako deportačního mistra a hlídače balkánské trasy. Vetřelci mohou přitom zcela bez překážek doslova přetékat přes hranice, jakmile dorazí, zmizí do městských azylových center nebo se skrývají v paralelních společnostech….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Přes rakouské hranice nadále nerušeně proudí invazisté

  1. Těmhle nevěřím ani fň, jejich zájem je jasný. Hlavně ať se ručníkáři nezastavěj u nich, jinak jim ještě zabalej svačinu na další cestu do EU.
    Italové a Řekové to samé. V žádném případě nechtějí naštvat ty, které už tam mají.
    V tomhle ohledu na tom jsme daleko lépe, měli bychom být KRAJNĚ ostražití.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout