Další politické šachy Sorosova hošíka

Další politické šachy Sorosova hošíka

Už nějakou dobu žasnu, jak je česká a slovenská alternativa mimo. Na rozdíl od německé, rakouské nebo italské dlouhodobě adoruje tohoto Sorosova hošíka, který má také velmi dobré vztahy s Klausem Schwabem z WEF a je dokonce i členem pražského Aspen institutu, který nesdružuje jen české a slovenské politiky, ale také politiky, novináře či aktivistické umělce z dalších zemí Střední Evropy.

Další perličkou je fakt, že přivítal ve Vídni i Sorosovu univerzitu, která byla zrušena v Budapešti. V téže době se za umístění univerzity v Praze přimlouval i Babiš, nicméně Soros si nakonec zvolil město, v němž vládne tento jeho oblíbenec. Protimigrační rétoriku Kurz zřejmě na radu svých mecenášů z OSF a WEF navenek nasadil jen proto, aby vysál hlasy skutečné protestní straně, FPÖ. Ostatně, nikdo v Rakousku nepochybuje, že tzv. „kauza Ibiza“ byla zosnována ještě před volbami proto, aby se mohl Kurz elegantně nepohodlného partnera zbavit  a nasadit do vlády Zelené.

V invazním roku 2015 byl Kurz na ministerstvu zahraničí na sekci pro integraci a azyl a byl velmi nadšeným vítačem. Paradoxně tak právě za Kurze bylo Rakousko zdaleka nejvíc islamizováno. O tom, jak si v Rakousku po celou dobu své vlády Kurz šlechtí kriminální Afghánce jste si mohli přečíst už zde a jak je to s deklarováním údajného střežení hranic by vám nejlépe vypověděli obyvatelé pohraničních oblastí Burgenlandu, kteří se již ze  strachu ze záplav invazistů vyzbrojují.

Stejně falešné byly i proklamace o boji proti politickému islámu, jak se později ukázalo. Ostatně, mešita, která odchovala útočníka, který vraždil vloni v listopadu ve Vídni, byla půl roku po útoku znovu otevřena, pouze se vyměnil imám. V nedávno přijatém zákonu pak Kurzova vláda postavila na roveň patrioty a islámské extremisty a zakázala vlastenecké a protiislámské hnutí identitářů (souběžně udělal totéž Macron ve Francii – náhoda?).

Za Kurze – podobně jako za Babiše – dělají špinavou práci především jeho lidi v Bruselu. Naposledy například všichni jeho europoslanci souhlasili s dovozem desítek tisíc Afghánců a s jejich přerozdělením do všech zemí EU, stejně jako souhlasili s novým migračním paktem EU.

Kurz, tak jako mnoho dalších politiků, se samozřejmě snaží z politiky vyždímat i něco bokem. Poté, co před rokem prasklo, že svojí sestřenici zajistil lukrativní byznys s respirátory, kdy tato jeho příbuzná ve své firmě přebalovala levné čínské respirátory coby výrobky „Made in EU“, už málem vypadl z vlády. Nicméně jednalo se o dobu nouzového stavu a tehdy prošlo evropským politikům mnoho zlodějin.

Další – tedy poslední – průšvih už stál Sorosova hošíka jeho premiérský post.

Spolkový kancléř Sebastian Kurz dnes nečekaně rezignoval po posledním vyšetřování reklamní aféry. Jeho nástupcem ve funkci kancléře bude na návrh Kurze bývalý ministr zahraničí Alexander Schallenberg (ÖVP). Rezignace má však velmi strategický charakter, protože:

  • jeho rezignace „zachránila“ koalici ÖVP-Zelených, protože předseda Strany zelených oznámil, že už za ním nebude stát v návrhu na vyslovení nedůvěry oznámené na úterý, pokud bude Kurz stále kancléřem, a
  • Kurz zůstává předsedou strany ÖVP, stává se poslancem a požívá tak poslanecké imunity, jakmile přijme mandát Národní rady a složí přísahu jako poslanec. To znamená, že veškerá vyšetřování proti Kurzovi musí být poté přerušena. Prokuratura pro hospodářskou kriminalitu a korupci (WKStA) prozatím nemůže Kurze dále vyšetřovat, natož obžalovat.

Je zřejmé, že opoziční strany „oceňují“ taktický krok polovičaté rezignace. SPÖ a FPÖ přirozeně reagovaly skepticky na Kurzovo odstoupení z kancléřství a jeho změnu ve funkci šéfa klubu.

Šéf FPÖ Herbert Kickl říká v kostce:

„Sebastian Kurz uprchl do poslanecké imunity. Kurz může být pryč jako kancléř, ale tyrkysový systém je stále plně k dispozici (tím má zřejmě na mysli koronarestrikce). Systém Kurz se nadále provozuje, pouze z jiné pozice.“

Pro šéfku SPÖ Pamelu Rendi-Wagnerovou je nyní Kurz „stínovým kancléřem“. Pro federálního ředitele SPÖ Christiana Germana změna ukazuje, že ÖVP „chce beze škod pokračovat v ‚Kurzově systému‘.“ Souhlasí také s postojem šéfa FPÖ Herberta Kickla, že útěk do poslanecké imunity by měl zabránit vyšetřování ze strany justice.

Tolik tedy část vyjádření opozice. Ovšem podobně zní i názory v diskuzích, kde má již většina voličů Kurze, který vždy jinak hovoří a jinak koná, plné zuby.

Nakonec, skuteční patrioti a odpůrci EU v Rakousku ví, že nebýt Kurze, zemi by vedla FPÖ. To by znamenalo neprodyšné uzavření hranic, včetně nasazení armády, značné omezení islámu, referendum o vystoupení EU a ukončení eura. Patrioté by samozřejmě nebyli nijak stíháni, naopak.  A to nemohou globalisté dopustit. I proto nasadili do Rakouska tohoto Sorosova hošíka. Tak, jako do jiných zemí nasadili podobné loutky, mající za úkol vysát skutečně protestní hlasy…

K titulnímu obrázku přidávám ještě jeden vám dobře známý. Dvě osoby se opakují, jen ta uprostřed je jiná. Podobnost čistě náhodná???

Sorosovi – otec a syn s Věrou Jourovou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Další politické šachy Sorosova hošíka

  1. Jo, neomarxistům se daří díky hlubokému pochodu institucemi naplňovat své cíle, k získání absolutní moci a vytvoření EU impéria. Ovšem stejně se to nepovede, z dávné i nedávné historie víme, že všechna impéria vytvořená násilné či nátlakem zkrachovala a nakonec se rozpadla na národní či kmenové feudální státy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout