Extremisté z Antify v Německu násilně útočí na opozici, to vše s podporou vlády (video)

Extremisté z Antify v Německu násilně útočí na opozici, to vše s podporou vlády (video)

Na úvod je třeba zdůraznit, že současný vládnoucí evropský politický establishment (včetně toho, který se dere do čela ČR) nám dnes a denně ukazuje, že má do demokratů na světelné roky daleko. Zato velmi blízký je jim fašismus, islámský extremismus a anarchie, jak je vidět třeba v Německu. Nyní stále lépe chápu, jak mohlo tolik lidí kdysi naletět Hitlerovi, vždyť v současnosti se děje totéž.

Fašisté z Antify jsou systémem dlouhodobě protěžováni, jak můžeme vidět nejen v Německu, kde jsou dlouhodobě využíváni k napadání názorových oponentů. Jak jste si mohli přečíst v tomto článku, tak vládnoucí německá sociální demokracie nemá problém umístit obdivovatelku ISIS a islámskou extremistku do čela Bundestagu, zatímco jedna ze stran nového Bundestagu a zřejmě i nové koalice – FDP – odmítá sedět vedle poslaneckého klubu AfD.

Je tedy bezesporu jasné, že německá nově se rýsující vláda podporuje jak islámský extremismus, tak fašismus. Jenže jde o demokraticky zvolenou vládu v zemi, kde závratně roste procento muslimů, kteří jsou poctivými voliči těchto islamizačních stran. Ostatně, také NSDAP byla kdysi demokraticky zvolena. Útoky extremistů z Antify, kteří jsou vládou podporováni, se stupňují a lze očekávat, že časem dojde i na čistky, jaké známe z mnoha totalitních režimů.

V Německu sílí masivní útoky proti členům opozice. Ať už jde o masivní policejní násilí proti demonstrantům, vyhrožování smrtí opozičním politikům nebo pochody násilných extremistů – vládní kritici jsou vždy oběťmi.  Tyto útoky jsou často podporovány úřady. Německá média do značné míry tyto útoky tají. Zde je video z pochodu Antify:

 

V předvečer voleb byl spáchán útok na dům bývalého bavorského předsedy AfD Petra Bystroně. Před soukromým bytem člena Spolkového sněmu se shromáždila demonstrace militantních levicových extremistů s 800 osobami, odpalovali dýmovnice, bouřili se, házeli na dům předměty a účastnili se rvaček s policií. Nebyl to ojedinělý případ, ale šlo o další útok ze série útoků, spálených aut, poškozených  domů a vážných zranění, kterým byla v posledních měsících vystavena opozice v Německu.

Dne 13. září zveřejnili levicoví extremisté seznam 53 jmen a soukromých adres politiků AfD na levicově extremistických webových stránkách sledovaných Úřadem pro ochranu ústavy. „Zabijme prasata AfD výbušninami,“ stálo doslova v pobuřující výzvě. Připojen je také manuál pro výrobu výbušniny. 23. září se dostala do oběhu výzva levicových extremistů, ve které má být odstraněno, stejně jako v případě „nebezpečných zvířat“, 250 členů opozice. Postiženi jsou konzervativní politici, novináři a publicisté, včetně spisovatelky Birgitt Kelleové, novináře Rolanda Tichyho, řady politiků AfD, ale také předních představitelů covidových kritiků  jako je Alexandra Motschmannová nebo Dr. Rainer Füllmich. Během předvolební kampaně bylo poškozeno nespočet kanceláří a domů politiků AfD, jejichž auta byla zapálena.

Již v srpnu došlo v Berlíně k násilnému rozpuštění demonstrace kritické vůči vládě, při níž policejní síly postupovaly extrémně brutálně proti pokojným demonstrantům, včetně žen, dětí a důchodců. Hrůzné scény si vyžádaly zvláštního zpravodaje OSN pro mučení Nilse Melzera, který oznámil vyšetřování incidentů. Masivní kritiku vyvolala také skutečnost, že jen o týden později stejné jednotky berlínské policie umožnily LGBT demonstraci čítající více než 60 000 lidí, projít Berlínem zcela bez úhony.

Všechny tyto události potvrzují obraz Německa, v němž je opozice systematicky potlačována a obtěžována. Politici největší opoziční strany jsou pro levicové extremisty lovnou zvěří, novináři alternativních médií jsou zastrašováni policejními opatřeními, jejich bankovní účty jsou zrušeny a inzerenti jsou zaháněni. Protivládní demonstranti jsou brutálně biti pod záminkou nedodržování covidových nařízení, zatímco demonstranti demonstrující v duchu vládní ideologie zůstávají bez úhony.

Rozsah státem tolerovaného násilí vůči opozici v Německu dosáhl děsivých rozměrů. Vezmeme-li v úvahu bezpočet nezákonných domovních prohlídek opozičních aktivistů, novinářů a naposledy i soudců, jejichž jediným přečinem byla kritika vlády, je třeba dospět k závěru, že Německo je již dlouho zralé na pozorování OBSE kvůli represím opozice.

V případě Bystroně spolkový výkonný výbor AfD odsoudil zbabělý útok na voleného zástupce lidu a požadoval objasnění skutečnosti, že násilný pochod byl veden rezidenční oblastí kolem soukromého bytu, ačkoli BKA již dříve měla náznaky hrozeb pro poslance z kruhů extremistické Antify. Ovšem už nyní je jisté to, že tyto útoky nebudou vyšetřovány a nikdo za ně nebude potrestán. Jde tak o systémem podporovaný útlak jakékoli opozice.

Dočkáme se podobných manýrů i u nás? Zdá se, že vznikající „slepencová“ vláda má k podobným fašistickým manýrům velmi slušně nakročeno.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Extremisté z Antify v Německu násilně útočí na opozici, to vše s podporou vlády (video)

  1. Skupina Sex Pistols v časoch najväčšej slávy ani netušila, že ich vízie anarchofašistického teroru sa o zhruba 40 rokov stanú v Nemecku realitou…

  2. Němcům demokracie nikdy nevyhovovala a nevyhovuje, až na krátké období po válce. Nějak potřebují ke svému životu vůdce a ideologie, jakékoliv, hlavně ty totalitní a bojovné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout