Rakouská vláda dala novým zákonem na roveň islámské teroristy a vlastence

Rakouská vláda dala novým zákonem na roveň islámské teroristy a vlastence

V tomto ohledu ovšem není rakouská vláda první, kopíruje tak jen předchozí kroky francouzské či německé vlády. Ve většině zemí EU se totiž dává rovnítko mezi islámskými radikály, jejichž hlavním cílem je likvidace nemuslimů a zavedení evropského chalífátu; a patrioty, kteří jsou na opačné straně, jejich hlavním cílem je ochrana národních hranic, ale i hranic celé Evropy a zachování evropské kultury. Je nasnadě, že pak v zemích, jako je Rakousko, kde sama Vídeň je symbolem boje proti mohamedánům, se právě největší patriotické hnutí soustředilo také na boj proti islamizaci země.

Rakouská vláda pojala islámský teroristický útok, který loni v listopadu hluboce zasáhl Vídeň, jako příležitost zakázat i symboly legální vlastenecké mládežnické organizace. Kromě  symbolů radikálních islámských skupin jsou tedy zakázány i symboly „Rakušanů“ a „identitářů“, jako je lambda, která představuje obranu Evropy.

Tento jev je  znám již z Německa: dojde-li k islámskému teroristickému útoku, akce proti pravicovým nebo vlasteneckým organizacím se zintenzivní. S novým zpřísněním zákona o symbolech se nyní stejným směrem vydaly i údajné kroky proti terorismu v Rakousku. Ministr vnitra Karl Nehammer (ÖVP) se snažil zákon ospravedlnit vágní řečí o „rozdělení společnosti“ a akci proti terorismu. Kromě symboliky islámských hnutí, jako je Hizballáh, Hizb ut-Tahrir a Kavkazský emirát, jsou v souladu se středeční rezolucí Národní rady zakázány také symboly vlasteneckých mládežnických organizací.

Hornorakouský náměstek hejtmana Dr. Manfred Haimbuchner (FPÖ) zákaz symbolů předem kritizoval. Právník měl od počátku obrovské pochybnosti: zákaz symbolů zcela legálních, pravicových sdružení by vytvořil dojem, že existuje podobné nebezpečí pro náš stát od pravice jako od islámského terorismu. Haimbuchner obvinil vládu, že ponižuje důležitý boj proti islámskému teroru, čímž se vysmívá obětem terorismu.

Podle šéfa FPÖ Herberta Kickla je zákaz symboliky vlasteneckých organizací svévolným činem. Kritizoval kroky ÖVP proti organizaci, která nebyla nikdy odsouzena jako totalitní. Kickl popsal tento postup jako „odporný“: „Toto je kriminalizační strategie, kterou sledujete. Postavili jste vlastenecká hnutí na úroveň Islámského státu.“ Ukazuje se také, že vládní strany nepřikládají obraně vlasti význam.

Symbolika identitářů –  lambda – v historii  symbolizovala sparťanské pokusy bránit se proti Peršanům v Thermopylech.  Sparťané v početní převaze nedokázali Peršany odvrátit, ale podařilo se jim zajistit, aby Řecko přežilo, a tedy i západní kultura, jak vysvětlil Kickl v krátkém historickém výletu.

jeden ze zakázaných symbolů, který symbolizuje ochranu Evropy

Identitáři tak před pár dny pravděpodobně naposledy pozvedli znamení odporu a předvedli svůj symbol lambdy, zatímco vládní strany se rozhodly ho zakázat. S héliovými balónky aktivisté připevnili k lucernám lambdské vlajky. Postávali tam celé hodiny a pak prohlásili, že se nechtějí vzdát: „Stojíme proti nespravedlnosti. Vydáváme se do ulic a nevzdáváme se suverenity nad Vídní. Očekávejte nás!“

K uvedenému jen podotýkám, že zatímco zakázali vlasteneckou a pravicovou symboliku, takže symboly pronárodních hnutí se nesmí v Rakousku ukazovat na veřejnosti, symbolika ultralevicových extremistů jako je Antifa  a jí spřátelených  bojůvek samozřejmě zakázána není.  Tato často velmi militantní uskupení jsou totiž oporou současného režimu, navíc oporou, která je podpořena i přímo z EU. Jdou totiž proti národům a národním státům přesně tak, jak to globalisté potřebují.

A nakonec bych ještě poznamenala, že tytéž snahy jsou patrné i u nás. To je znát i z pravidelných zpráv o extremismu, kde se MV věnuje nejvíc právě patriotům a domobrancům, přičemž například islámský  extremismus je zela záměrně přehlížen.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Rakouská vláda dala novým zákonem na roveň islámské teroristy a vlastence

  1. Dlouhý pochod neomarxistů institucemi promyl mozky politiků, soudců, novinářů a voličů, tak, že jim ani nepřijde, že jejich dvojí metr je něco špatného a ohrožuje přežití národa. Pan Kickl to řekl správně, že vlády nepřikládají obraně vlasti význam, naopak zvou arogancí a cynizmem vůči obětem a patriotů dávají najevo, že jejich politickým cílem je likvidace národních států.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout