Rakousko letos očekává až 30 tisíc žádostí o azyl

Rakousko letos očekává až 30 tisíc žádostí o azyl

Rakouská politika je ukázkou chameleonství na nejvyšší úrovni. Zatímco pro svět tamní vláda deklaruje údajně protimigrační politiku, ve skutečnosti je tomu jinak. Hranice jsou z větší části nehlídané, nejvíc je pak zatížen Burgenland, což nasvědčuje tomu, že ani Maďarsko nemá tak dobře hlídané hranice, jak tvrdí, což ovšem potvrdil i tento starosta maďarské pohraniční obce.

Ve skutečnosti se rakouská vláda nijak neliší od ostatních probruselských vlád. To ostatně prokázalo i nedávné hlasování k přijímání migračního paktu EU a dalších Afghánců v europarlamentu. Tam samozřejmě Kurzovi europoslanci hlasovali pro přijetí podobně, jako třeba i europoslanci polské vládní strany.  Proto znovu upozorňuji na to, že důležité je dívat se do Bruselu, kde se skutečná politika jakékoli strany naplno „odkope“…

Azylové šílenství v Rakousku je stále nekontrolovatelnější, obavy jsou stále častější, počet ilegálů je stále vyšší a vyšší. Nejnovější příklad: Za jediný den bylo na ulici ve Vídni přistiženo 49 nezvaných hostů. Pozorný kolemjdoucí si všiml dvou skupin lidí v muslimském ghettu Favoriten. Policejní zpráva zní takhle:

V odpoledních hodinách v úterý bylo v Bitterlichstraße a Gadnergasse ve čtvrti Favoriten zatknuto celkem 49 lidí poté, co o nich kolemjdoucí informoval policii. Osobní kontrola 43 syrských a 6 egyptských státních příslušníků odhalila, že nemají legální pobyt. Poté byli převezeni do policejního zadržovacího střediska. Oddělení cizinecké policie převzalo další oficiální vyšetřování. Zjišťování dopravy a trasy zajištěných osob je v plném proudu.

To znamená, že 49 Arabů zůstane v Rakousku, protože rychle požádali o azyl, a i když je verdikt negativní, obvykle nejsou deportováni do Sýrie, i když tamní občanská válka již dávno skončila. Jen v Burgenlandu přichází do země každý týden (!) 500 až 900 ilegálů, policie a vojáci přidělení k „pohraniční stráži“ působí pouze jako „přijímací výbor“, který ukazuje ilegálům cestu do dalšího přijímacího centra. Dalších 30 úředníků, které ministr vnitra ÖVP poslal na hranice, aby se zalíbil médiím, bude také sloužit především k zvládnutí zaznamenávání mnoha žádostí o azyl a k tomu, aby se ilegálové nevraceli zpět.

Tímto způsobem letos (ke konci července) bez překážek vstoupilo do země 13 700 ilegálů a požádali o azyl. To je nárůst o pozoruhodných 86 procent ve srovnání s rokem 2020. Ministerstvo vnitra letos očekává celkem asi 30 000 žádostí o azyl….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Rakousko letos očekává až 30 tisíc žádostí o azyl

  1. Chtělo by to zabezpečit naše hranice s Rakouskem, ale o to asi ani Babišovi voliči nestojí, takže dříve než plotu se dočkáme vetřelců a kriminálníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout