Rakousko: Pod rouškou noci jsou přiváženi invazisté do největšího azylového centra v zemi

Rakousko: Pod rouškou noci jsou přiváženi invazisté do největšího azylového centra v zemi

Rakousko zažívá rekordní invazi, která již předčila i rok 2015. Stále více Rakušanů si uvědomuje, že vláda lidovců ze Zelenými, kde byl donedávna v čele Sorosův hošík Kurz (nyní ji řídí z pozadí), není ani trochu protimigrační. Týden co týden vychází najevo další skutečnosti, které potvrzují, že vláda Rakouska se liší od té německé vlastně jen tím, že bezostyšně lže, když hlásá do světa, jak je protimigrační. Azylová centra jsou přeplněná a staví se další, deportace téměř nefungují.

Otázka je, co bychom asi viděli, kdyby někdo podobně sledoval migrační centra na našem území??

Dva plně obsazené autobusy s žadateli o azyl byly údajně přivezeny v pondělí večer do počátečního přijímacího střediska v Traiskirchenu. Toto zařízení je už i tak přeplněné, jak nepřímo potvrzuje Federální úřad pro pečovatelské a podpůrné služby (BBU).

Veřejnost se o přepravě nelegálních přistěhovalců dozvěděla pouze díky tomu, že se podařilo zachytit autobus, který měl údajně burgenlandskou poznávací značku, protože kolemjdoucí procházela kolem se svým psem, a tak byla náhodou svědkem noční akce. Paní, která si přeje zůstat v anonymitě, uvedla, že také slyšela, jak byl muž u vchodu do ubikace žadatelů o azyl pobouřen tím, že původní přijímací středisko je již přeplněné.

Je přijímací středisko v Traiskirchenu již přeplněné žadateli o azyl? Byli žadatelé o azyl v pondělí skutečně přivezeni do Traiskirchenu autobusy? Tyto otázky byly položeny osobám odpovědným na ministerstvu vnitra, načež odpověděla BBU. Spolkový úřad oznámil:

Vzhledem k dynamickému vývoji situace v migračním sektoru je v současné době úroveň obsazenosti v našich pečovatelských zařízeních poměrně vysoká. Pandemie zároveň neumožňuje optimalizovat distribuci lidí hledajících ochranu do sousedství, aby se zabránilo nákaze koronavirem. Z těchto důvodů se úroveň azylových zařízení, zejména původních přijímacích středisek, několikrát denně značně mění. Žádáme proto o pochopení toho, že nemůžeme komunikovat, abychom neuvedli nesprávné nebo zastaralé údaje.

Konkrétně k oběma autobusům v pondělí úřad nic neřekl. V každém případě se občané, žijící v okolí počátečního přijímacího střediska v Traiskirchenu zlobí: „Takovou situaci jsme dlouho neměli. Na každém rohu potkáte žadatele o azyl, už se neodvažujete opustit dům,“ říká obyvatel Traiskirchenu, okresu Baden v Dolním Rakousku.

Ano, takovou situaci Rakousko nezažívalo ani v roce 2015 a to už je co říct. Je třeba si uvědomit, že jde o sousední zemi a podobně jako v případě Německa je třeba si uvědomit, že ani tato země není nafukovací. Ostatně, připomínám, že nedávno jste si zde mohli přečíst o tom, jak v hraniční obci v Burgenlandu se začínají občané vyzbrojovat čím se dá, neboť díky každodenním příchodům invazistů mají strach.

To samozřejmě ukazuje, že ani Maďarsko není zrovna dokonale střeženo. Evropa je tak vystavena bezprecedentní invazi, která je navíc podporována z EU…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Rakousko: Pod rouškou noci jsou přiváženi invazisté do největšího azylového centra v zemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout