Po celém Rakousku rozváží ilegály nejen autobusy, ale také taxíky

Jak jste si mohli přečíst už zde tak Rakušané aktuálně pod rouškou noci rozváží celé autobusy s ilegály od hranic do největšího azylového přijímacího centra Traiskirchen.  Zřejmě se tak řeší tristní situace v maďarsko-rakouském pohraničí, kde se již mnozí lidé ze zoufalství vyzbrojují.

Po svědectví, dokazujícím tajné převozy autobusů plných invazistů, se nyní ozval další svědek, který potvrdil, že ilegálové se od hranic převáží i taxíky.

Nejen autobusy přivážejí žadatele o azyl do azylových domů, ale – jak uvádí expert na scénu – také taxíky, které cestují s nelegálními přistěhovalci po celém Rakousku, samozřejmě na náklady daňových poplatníků. Zpráva o autobusech, které v noci vezou žadatele o azyl do již přeplněného přijímacího střediska v Traiskirchenu, vyvolala mnoho rozruchu v celém Rakousku a vedla k dalším reakcím. Svědek nyní tvrdí, že – i v noci – spousty taxíků přivážejí ilegály do zařízení.

Podle muže, který si přeje zůstat v anonymitě, žadatelé o azyl byli přivezeni z Klagenfurtu v Korutanech do Traiskirchenu v okrese Baden v Dolním Rakousku. A to vše jménem úřadů, za peníze daňových poplatníků. Cena: 600 Euro. Upřednostňovanou společností, kterou úřady využívaly, byl provozovatel taxislužby z Klagenfurtu. Telefonní číslo je redakci rakouského deníku známo.

Na žádost dotyčné taxislužby bylo přislíbeno, že zavolá jejich vedení. Ale to se nestalo. A co je ještě záhadnější je fakt, že k těmto dotazům mlčí také tiskové oddělení příslušného ministerstva vnitra.

Muž, který noviny informoval o přepravě migrantů taxíkem, je pravděpodobně sám taxikář, protože konkrétně uvedl několik příkladů těchto cest, které zřejmě sám absolvoval. V souladu s tím tyto přepravy probíhaly po celém Rakousku, a to nejen do Traiskirchenu, ale také do odpovídajících zařízení v Tyrolsku nebo Ossiachu v okrese Feldkirchen v Korutanech.

Lze předpokládat, že k podobné praxi nedochází pouze v Rakousku, kde nejde v tomto směru o první skandál, který ukázal, že vláda za zády občanů importuje do země džihádisty. Je dost dobře možné, že totéž se děje i u nás a další vláda se už zřejmě ani nebude snažit podobné akce tajit. Jejich voličům totiž multikulturní obohacování nevadí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.4]

2 thoughts on “Po celém Rakousku rozváží ilegály nejen autobusy, ale také taxíky

  1. ta uroven vlastizrady v celej europe je dychberuca. serie ma ze armada nezasahuje voci tymto politkom a neprevezme moc. pretoze hlvnou ulohou armady je ochrana hranic a obyvatelstva. co sa samozrejme vobec nedeje. ale ono asi ide o to ze ovcania si toto sami navolili a sami to potichu schvaluju. neda sa totiz bojovat s veternymi mlynmi. cakal som ze francuzi sa pohnu lebo mali tie vojesnke listy, ale nic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout