Ještě jednou hlasování EP: Proč strany Salviniho, Meloni či Kurze hlasovaly pro přijímání Afghánců a migrační pakt?

V předchozím článku, kde jsem rozebírala poslední hlasování, v němž EP vyzývá nejen ke přijímání dalších Afghánců a zákazu jejich deportací, ale i k urychlenému přijetí migračního paktu EU, jsem upozornila především na hlasování našich europoslanců, které až na drobné výjimky neudivilo. Komentovat tak netřeba, na hlasování se můžete sami podívat v uvedeném článku.

Nyní se zkusíme podívat na hlasování zahraničních europoslanců, které je možná ještě zajímavější, neboť zřejmě právě oni rozhodli. Na druhou stranu může něco napovědět o tom, proč právě Itálie je nyní hlavní vstupní branou afrických džihádistů do Evropy…

Italové hlasovali bez ohledu na politickou stranu pro přijímání Afghánců a to včetně všech europoslanců za Salviniho Ligu (tím dokonce hlasovali proti frakci) a europoslanců Frateli di Italia, což je strana, kterou vede Giorgia Meloni. Pak se lze ptát, jaký je důvod, že hlasovali i tito europoslanci, kteří tvrdí, že jsou protimigrační, nejen pro přijímání dalších Afghánců, ale také pro urychlené přijetí migračního paktu EU. Šlo jim snad o migrační pakt EU a na něj navázané kvóty, díky nimž by se zbavili části dovezených džihádistů?

Oč jinak těmto stranám jde? Proč hlasovaly opačně, než jak se samy prezentují? Tyto strany se ani nezdržely, prostě hlasovaly pro. Má tak italský volič, sužovaný muslimskou invazí, koho volit?

A stejný případ je například na počet europoslanců poměrně velké Polsko. I polští europoslanci svorně hlasovali pro přijímání Afghánců a migračního paktu. Oblbují tak i oni své voliče? Budou snad i oni nadále  dovážet  Afghánce pod pláštíkem údajných „tlumočníků“? Proč vyzývali k přijetí migračního paktu?

O Kurzovi jsem ze psala už mnohokrát. Ve skutečnosti jde o Sorosova hocha, který v roce 2015 působil na integračním oddělení ministerstva zahraničí a jako nadšený vítač patří k hlavním viníkům toho, že se země právě v té době silně islamizovala, čímž se nijak neliší od Merkelové. Jeho velkohubé proklamace se nikdy nezakládaly na pravdě, početná afghánská komunita si v zemi nerušeně žije dlouhé roky a to včetně recidivistů.

Právě v tomto ohledu vstřícná Kurzova politika je důvodem, proč nebyli tito kriminální Afghánci dlouhodobě deportováni. Ovšem i tato loutka globalistů zneužívá toho, že do EU se voliči nedívají (jde o totéž jako u nás v případě voličů ANO, jimž dlouhodobě nevadí Jourová).

Zatímco kancléř ÖVP tvrdí Rakušanům, že nechce přijmout Afghánce do Rakouska, jeho poslanci hlasovali pro usnesení! Šéf liberální delegace v Evropském parlamentu Harald Vilimsky ve čtvrtek označil migrační politiku ÖVP za „dvojí hru“. Je to vždy stejné: zatímco kancléř ÖVP Kurz svojí údajně tvrdou migrační politikou vrhá Rakušanům písek do očí, všichni jeho poslanci hlasují v rozporu s těmito výroky.

Usnesení o situaci v Afghánistánu, které bylo přijato tento týden, proto schválili všichni poslanci Evropského parlamentu za ÖVP. Mimo jiné vyzývá k přesídlení Afghánců do zemí EU, k zavedení distribučního mechanismu, k udělování humanitárních víz, k zastavení všech repatriací a k přehodnocení všech negativních rozhodnutí o azylu. Podle usnesení by se členské státy měly snažit o vytvoření „koordinovaného evropského úsilí o humánní azylovou politiku, v níž EU splní svou morální odpovědnost za přijímání a integraci“.

Jediným, kdo hlasoval za Rakousko proti, byli Svobodní (FPÖ).

To je jen několik případů, kdy europoslanci z dalších zemí hlasovali proti oficiálně hlásané politice (ovšem týká se to i některých našich europoslanců). Pokud by tak všichni uvedení hlasovali proti a k tomu i většina z těch, kdo se zdrželi, nemusel tento velmi nebezpečný pamflet vůbec projít. Obzvlášť pak velké státy jako Polsko a Itálie mohly rozhodnout. Každopádně uvedeným stranám již proklamace o tom, jak bojují proti „migraci“, nevěřte. Právě v europarlamentu ukazují většinově opak…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Ještě jednou hlasování EP: Proč strany Salviniho, Meloni či Kurze hlasovaly pro přijímání Afghánců a migrační pakt?

  1. jedneho dna pride lider ktory zjednoti narod(y) a spravi cistku. samozrejme casom nasilne zomrie a bude v historii popisovany ako ten zly. a tak dokola. kazdych sto rokov to iste.

  2. O nebezpečnosti, zradnosti a zločinnosti poľských pseudokonzervatívcov svedčí fakt,že odmietajú vystúpenie z EÚ /tak ako ich spojenci Orbán, Salvini, Janša, Kurz/ a najnovšie dokonca podľahli zdrvujúcemu tlaku homolobby aj eurofašistických byrokratov. Morawieckeho vláda totiž vyzvala lokálnych politikov, aby rešpektovali „práva“ LGBTI a zrušila známe zóny, kam nemajú prístup. Keby bola skutočne konzervatívna a vlastenecká, už dávno vystúpi z bruselského žalára národov aj bez referenda. Nepochybujem,že aj poslanci fašistického a iredentistického Fideszu /štedrí odberatelia tureckých zbraní/ hlasovali za v článku spomínanú rezolúciu. Všetci spomínaní politici podporujú a vždy podporovali masovú legálnu migráciu /podľa mňa tá ilegálna zanikla už na začiatku krízy, teda roku 2015/ a už roky doslova dovážajú do svojich krajín migrantov z celého sveta. O tom ,že títo politici /a mnohí ďalší/ podporujú aj vstup Kosova a Turecka do EÚ, sa ani netreba dlho rozpisovať…

  3. Pan David je s Kurtzem kamarád a neustále ho obhajuje a tvrdí jak je Kurtz proti imigrační, tak teď se oba ukázali při hlasování. Nějak se pan David od SPD asi vzdaluje, pokud svůj důvod hlasování nevysvětlí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout