Kdo platí často luxusní hotelové ubytování afrických vetřelců? Občané EU!!

Kdo platí často luxusní hotelové ubytování afrických vetřelců? Občané EU!!

Tedy samozřejmě i Vy. Pokud to vezmeme do důsledků, tak drtivá většina občanů EU platí zcela dobrovolně jak štědré dávky muslimským vetřelcům, ať už kdekoli v zemích EU, tak také ubytování v luxusních hotelích v jihoevropských zemích – zejména v Itálii a Španělsku (Kanárské ostrovy). Nicméně těmto mnohdy džihádistům nebo členům různých islámských bojůvek, platíte nejen pohodlné ubytování, ale také stravu, lékařské ošetření a kapesné. Nelze se nezmínit i o neziskovkách, které se o vetřelce starají.

Ale co víc, většina Evropanů je s tím zcela zřejmě spokojená! Všichni velmi dobře známe migrační politiku EU. Všichni tak velmi dobře víme, že právě z EU jdou nemalé peníze nejen pašeráckým neziskovkám, které pomáhají s celkovou organizací invaze a s dopravou afrických vetřelců do Evropy, ale EU také dlouhodobě vymýšlí způsoby, jak nasunout nemalou část Afriky do Evropy.

Gran Canaria: Im Luxushotel treffen Hotelgäste auf Flüchtlinge - DER SPIEGEL
vetřelci se jdou ubytovat do luxusních hotelů na Kanárských ostrovech

O napojení neziskovek na pašeráky či třeba nigerijskou mafii jsem zde v minulosti již psala. Tyto neziskovky jsou tedy podporovány také z vašich daní a to jak na národních úrovních, tak v EU. Protože si však většina občanů EU přeje setrvání v EU (a podle toho také dlouhodobě volí), pak je nasnadě, že s takovýmto využitím daní souhlasí.

Protože jsem dnes narazila na nějakou diskuzi, kde padla nejedna otázka na to, kdo pohodlný život na Kanárských ostrovech africkým invazistům platí, pochopila jsem, že mnohé zatím většině Evropanů, kteří s invazí a protěžováním vetřelců nesouhlasí, uniká.

Uvědomte si, prosím, že EU nebyla založena pro dobro Evropanů, ale výhradně pro zájmy nadnárodních korporací a všech, kdo ve skutečnosti EU vedou (více pochopíte v tomto článku), vždyť i ti eurokomisaři jsou pouhé loutky, o zcela loutkových národních vládách nemluvě.

Co se týká invaze do Itálie a upřednostňování afrických vetřelců nad italskými občany, kteří se nyní většinou nedostali do tristní situace vlastní vinou, jsem psala několikrát. V posledních dnech zde a zde. Mezitím připlouvají další a další lodě s invazisty, přičemž ti jsou ihned ubytováni buď v nějakém lepším hotelu či prázdninovém resortu (tzv. “nezletilci”) nebo v karanténní luxusní lodi (ti, kdo se přiznají, že jsou zletilí).

Také o Kanárských ostrovech jsem zde psala mnohokrát. Po příjezdu jsou invazisté okamžitě převezeni do prázdných hotelů, kde mají veškerý servis. A co se děje poté? Postupně jsou letecky přepravováni na španělskou pevninu, odkud jdou neznámo kam. Ti, kteří na ostrovech zůstávají, jsou pak především problémem pro místní, neboť jim tak značně narůstá kriminalita.

obyvatelé Kanárských ostrovů protestují proti invazi a okupaci hotelů

Už chápete, komu se nejvíc hodí utlumený turistický ruch? Právě třeba na Kanárských ostrovech bývá v tuto roční dobu celkem dost turistů, neboť tam utíkají Evropané před zimou. Nyní jsou však hotely plné Afričanů. Totéž lze říct také o Itálii, kde byl letní turistický ruch velmi významně potlačen. Povšimněte si, že právě tyto dvě země měly být vloni na jaře těmi “nejhoršími”, právě tam se tedy musel utlumit turistický ruch. Proč asi? Komu se to vše hodí?

As coronavirus spreads, refugees stuck on Spain′s Canaries | Coronavirus  and Covid-19 - latest news about COVID-19 | DW | 20.11.2020
hotel na Kanárských ostrovech – místo turistů afričtí invazisté

Zatímco Evropané jsou odváděni k zástupným tématům, na kontinent se dopravují další tisíce afrických invazistů. Mladým dívkám jsou coby ideální partneři představováni černoši či Arabové, to se již neděje jen v reklamách, filmech a seriálech, ale tento názor jim podsouvá třeba i Google. Podprahově nám je vnucováno, že Evropan je vlastně černý Afričan.

Až se tedy budete ptát, kdo platí luxusní hotely či zaoceánské lodě africkým vetřelcům, pak se podívejte do zrcadla. Platíme to totiž my všichni, kdo žijeme v zemích EU, včetně důchodců a dětí, protože formou DPH platí daně všichni. Chcete setrvávat v EU? Pak se smiřte s tím, že budete výhody invazistům platit i nadále, neboť EU bude štědré prostředky na výměnu Evropanů za Afričany platit do doby, dokud tento moloch bude existovat…

Více o situaci na Kanárských ostrovech, včetně videí, si můžete přečíst například zde, zde, zde, zde či zde.

Toto také – stejně, jako všichni občané EU – platíte. Luxusní karanténní loď, kde bývají ubytováni dospělí vetřelci, kteří připlují na Sicílii nebo Lampedusu:

Zde se můžete podívat na naloďování vetřelců na tuto luxusní výletní loď:

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.